Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A mi játszóterünk tömbházak...

Misipapa kérdése:

A mi játszóterünk tömbházak udvarában van és SZÉP. És ÁRNYÉK is van. A gyerekek hol játszanak, ha nem ITT. Tudok vadabb helyeket, ami nem helyes! Egyesek szeretnék Őket kitiltani a labdájukkal együtt, mert a labdázás hangos, zavaró?! Megtehetik ezt?

Figyelt kérdés
Hozzá kell fűznöm,hogy a labdát ha elrúgod,akkor az elgurul.De....a ház faláról frankón vissza pattan ..és nem csendben.Még az éjszakásokat sem zavarja nagyon,mert nekik is van gyerekük.Csak az ÖREGEKKEL van gond vagy én vagyok(48.)még fiatal?Mit ír a jog,mit lehet,mit nem?

2015. jún. 15. 11:50
 1/6 szántóvető ***** válasza:
55%
ha a dolgozó embereket nem zavarja akkor az öregek maradjanak csendben vagy költözzenek otthonba,ott csend van és nyugalom.nem kell tenni egyenlőre semmit,majd ha jön levél akkor kell a jegyzőnél felháborodottan reklamálni.hogy lehetne már kitiltani gyerekeket közterületről?nekik is vannak jogaik.
2015. jún. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
És miért találták ki a tömbházak udvarán a játszóteret? Na miért? Mert a gyerekek a panelből oda mennek. Szóval ez ősidők óta így van. Aki ezt nem szokja meg, és nem tetszik neki az költözzön csendesebb helyre! Nincs semmi jog, kb ha a gyerekek ellen fellép valaki a joggal akkor olyan jogvédő és családsegítő jön hogy aki panaszkodik az kap büntetést.
2015. jún. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én fiatal vagyok, nem zavar a labdázás, de nálunk nem is azt csinálják, hanem azt a retardált magnót nyomják. Tudjátok, ami kicsiknek van, és kb. négy különböző ritmust tud játszani. Na amikor annak a hangját visszaverik a házak... nem tudom, a szülők miért nem vágják falhoz azokat a szarokat.
2015. jún. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Kitartás gyerekek!!!!!

2015. jún. 18. 16:11
 5/6 anonim ***** válasza:
42%
én lőnék is rájuk. rettenetesen undorítóak az utcákon és köztereken visibáló kis pondrók. az öntudatos szüleikkel zárnám őket táborokba, hogy ott zajongjanak. tényleg nem valók rendezett társadalomba a gyerekes családok. elkülönítve kellene őket tartani, amíg meg nem tanulnak kulturáltan viselkedni
2016. júl. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#5: "téged kéne elzárni inkább
2020. nov. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!