Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » G-mail fiók jogosulatlan...

G-mail fiók jogosulatlan használata?

Figyelt kérdés

Nevelőapám nem igazán ért a számítógépekhez, ezért én segítettem neki. Más városba költöztem és sokszor küldtem neki fotókat, videókat g-mail-en keresztül. Telefonos beszélgetésünkkor gyakran kiderült, hogy nem kapta meg, ezért úgy határoztunk, hogy a saját gépemről belépek a g-mail fiókjába és megnézem, hogy hol is van az a levél. A fiókja jelszavát már évekkel ezelőtt megadta. Kb. egy évig ment ez így, aztán egy félreértés miatt megharagudott rám (testvérem volt a hunyó)és most magánvádas eljárást indítottak ellenem, mert feltörtem/megszereztem a mail-es jelszavát. Meg kell jelennem a bíróságon, ahol az egyik vádpont az, hogy olyan dologról tudtam, amit csak akkor tudhattam volna, ha a levelezésébe beleolvasok. (ez egyébként nem igaz - telefonon ő maga mesélte el)

Mit tudok ilyenkor tenni???

Én nem tagadom, hogy beléptem a levelezőjébe, hiszen nyilván visszakereshető, de akkor az is látszik, hogy nem feltörtem.



2015. jún. 25. 12:52
 1/1 Kőváry Orsolya válasza:
100%
Azt tudod tenni, hogy elmondod az igazat. Van egy állítás meg egy tagadás. De konzultálhatsz ügyvéddel.
2015. jún. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!