Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit jelent ha azt mondta...

Mit jelent ha azt mondta rendőr, hogy feljelentést tesz és szabálysértési eljárás indul?

Figyelt kérdés

Hozzá tenném még nem töltöttem be a 18-at.

Valami pénz bírságról beszélt de azért kiváncsi lennék, hogy ez hogy működik mikor küldik csekket meg hasonlók.


2010. márc. 3. 13:36
 1/6 anonim ***** válasza:
mert mit csináltál?:)
2010. márc. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
alk fogy közterületen
2010. márc. 3. 17:07
 3/6 anonim ***** válasza:
pénzbüntetés 10-20 ropit asszem
2010. márc. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
23%
Szégyellheted a pofádat! Nem vagy még 18, de már a szeszen jár az eszed! Valószínűleg nem kapsz bírságot, mert nem vagy 18. Gyámhatósági eljárást indíthatnak ellened. Apád meg remélem kiporolja a pcsádat! Tanulj, wazze, ezzel tűnj ki a tömegből!
2010. márc. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én akkor kerültem ilyen helyzetbe,mikor elkapott a rendőr,hogy lejárt a kocsi műszakija és zöldkártyája,pár héttel.Mondta,hogy feljelent és szabálysértsi eljárást indítanak.De levette a rendszámot,majd az Önkormányzat okmányirodájában kaptam vissza,majd egy hónap múlva.Addig nem járhattam a kocsival és még pénzbüntetést is kaptam.A befizetett csekkel mehettem a rendszámért.A jogsidat nem vette el? Vagy még nincs is? Én egy ittas vezetésért a jogosítvány elvételét (egy időre) és pénzbírságot tippelnék,mint szabálysértési büntetés.
2010. márc. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A 14h05'-ös vagyok.Bocsi,félreértettem,azt hittem kocsival kapott ittas vezetésen!
2010. márc. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!