Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Volt egy szabálysértési...

Volt egy szabálysértési eljárásom "Garázdaság" de a bíróságtól nem kaptam pénz büntetést, csak figyelmeztetést, de rendőr szeretnék lenni és a kérdés ez, hogy ugye fedhetetlennek kellene lenni és lehetek-e így rendőr?

Figyelt kérdés
2011. jún. 13. 22:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
szerintem nem,de nem vagyok szakmabeli...csak dolgoztam hatóságnak... mint tolmács.
2011. jún. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
mármint szerintem egy garázdaság már elég súlyos bűn ahhoz,hogy megtagadják tőled a rendőrré válás lehetőségét...pláne manapság mikor annyi rendőr szeg szabályt és a hatóságok annyira rá vannak ugorva ezekre a szabályszegésekre...
2011. jún. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Liquid válasza:
Szerintem lehetsz még ettől. Ez szabálysértés, és nem volt maga utánn semmi következményt. Ha jól gondolom csak jegyzői, és nem bírói volt a határozat is ami erről született. Nem hiszem h lenne belölle vmi komoly gondod ez után... de ki tudja
2011. jún. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Hali

Sajnálom ,de én azt mondom ,hogy nem nem lehetsz rendőr.Viszont bepróbálkozhatsz és esetleg elutasítanak ,de legalább adtál esélyt magadnak.

2011. jún. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 tetro ***** válasza:
hülyeséget mondanak. ha csak figyelmeztetést kaptál, attól még kaphatsz erkölcsi bizonyítványt. rendőr is lehetsz. az egyik gyerekkori barátommal okirat hamisításért kaptunk figyelmeztetést középiskolás korunkban. ő most nyomozó. erről ennyit.
2011. jún. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Csak büntetlen előélet a követelmény, azt meg a szabálysértés (főleg ha csak figyelmeztetést kaptál) nem érinti.
2011. jún. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Köszönjük leendő rendőreink dicső múltját. Kiben is bízhatnánk meg, ha nem bennük?
2011. jún. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
34%

"hülyeséget mondanak. ha csak figyelmeztetést kaptál, attól még kaphatsz erkölcsi bizonyítványt. rendőr is lehetsz. az egyik gyerekkori barátommal okirat hamisításért kaptunk figyelmeztetést középiskolás korunkban. ő most nyomozó. erről ennyit."



Ezért van az, hogy ma Magyarországon legnagyobb bűnözők a rendőrök. A fiatalkori botlások el vannak subickolva, aztán bűnöznek tovább.

2011. jún. 14. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Tehát úgy gondolod, hogy egy "fiatalkori botlás" miatt már csak szar, bűnöző rendőr lehet az emberből?!


Mellesleg, minthogy nem ismerjük az eset körülményeit, így meglehetősen erős korlátoltságra utal, hogy ennek ellenére ítélkeztek. ;) Persze nyilván ez nem zavar... :)

2011. jún. 14. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!nem azért jelentettek fel arendőrök mert én csináltam valamit(persze mindenki ezt mondja),de nálam tényleg úgy történt hogy a barátom szóváltásba került a rendőrökkel és nem lehetett megálíttani pedíg mi próbáltuk,de még ez sem volt elég a rendőröknek így még minket is egykupacba tettek és ezért indult mind 3-unk ellen az eljárás de a bíróságon végül a rendőrök is elmondták a bíró nőnek,hgoy a próbléma csak a veszekedő illetővel volt velünk nem csak hát a lakókat zavartunk hangoskodásunkal és ebben mind 3-an benne voltunk:S kár mert gyermek korom óta rendőr szeretnék lenni remélem sikerül. amúgy meg bárkivel meg és attól,hogy valkinek volt már ügye a hatóságokkal attól még lehet kiváló rendőr és nem kell tömbösítenni:)
2011. jún. 14. 11:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!