Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Van arra valami törvény,...

Van arra valami törvény, hogyha nem múltam el 18 akkor muszáj a törvényes képviselőmmel élnem?

Figyelt kérdés

Anyámèk munkája miatt állandóan költöztünk 5 általános suliba jártam már, de a közèp sulit szeretnèm pesten befejezni. Ismerősök felajánlották h lakhatok náluk, ès az már kicsit vèglegesebb is lenne, csináltatnèk új lakcímkártyát, csak nem tudom h nem lenne.e gáz h nem anyámèkkal èlek. Nem jönnek.e ki a gyámügyesek ès visznek el, vagy hasonlók. Koliba semmi kèppen nem akarok menni..

16/F


2015. júl. 23. 10:41
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem, hogy ebbe anyáèk is beleegyeztek.
2015. júl. 23. 10:42
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha a felügyeleted megoldott, és a szülök (írásban) beleegyeznek, akkor semmi akadálya. (Ha nem lenne lehetséges, akkor senki nem élhetne középiskolásan kollégiumban)
2015. júl. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Persze, hogy élhetsz máshol, ha a szülők megengedik, én is ismertem olyan 17 éves lányt, aki már a pasijával lakott és dolgozott iskola mellett.
2015. júl. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!