Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kényes kérdés. Valakinek...

Kényes kérdés. Valakinek hasonló tünet?

Figyelt kérdés
Kb 1 hete úgy érzem bevan gyulladva a gát részem odalent. Megnézni nem néztem, de ahogy kitapogattam, olyan, mintha belenne dagadva. Puha, duci érzés. Wc-zés után is nagyon fáj, mikor megtörlöm. Először azt hittem a szex miatt, mert esetleg nem voltam elég nedves és kidörzsöltük, de pár napja hanyagoljuk és nem lett jobb. Bekenhetem neogranormonnal? Vagy nézessem meg dokival? Volt vkinek ilyesmi problémája? 32 hkm
2014. márc. 24. 10:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem pattanás nőtt rajta? Nézd meg tükörrel. Minden más esetben megmutatnám nőgyógyásznak, mert lehet, hogy fertőzés. Nem érdemes kockáztatni.
2014. márc. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem is volt ilyesmi érzés. jobb megnézetni lehet valami gyakori gomba lehet ami terhesség alatt kijön. kapsz rá krémet ha az, de neogranormon nem fog segíteni rajta.
2014. márc. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nem biztos hogy gomba, de lehet, azonban előfordulhat, hogy visszér....tapasztalat, nekem terhesség alatt a nagyajkamon volt...:S
2014. márc. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Pénteken megyek terhesgondozásra, mindenképp megnézetem. A visszér egyébként látszódna? Tuti, hogy nem pattanás, megnéztem. Igazából semmi különöset nem láttam, nem is igazán piros, de be van dagadva és indokolatlanul fáj. :(
2014. márc. 24. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!