Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Joga van reklamálni vagy...

Joga van reklamálni vagy kártérítést kérni?

Figyelt kérdés
Kiadtunk egy apartmant és a klíma nem fújt hideget...jelezték a lakók a problémát és mi azonnal intéztünk szerelőt, igaz csak 2 nap múlva tudott kimenni (a többi hetekkel késöbb ment volna) ! Most kártérítést követel és fenyeget... Normális ez a tag? Van joga ehez? Nem én rontottam el a klímát...

2015. júl. 23. 19:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%
Nem. Ő jelzett, te intézkedtél. Az nem rajtad múlott, hogy két nap múlva ért rá, és nem rögtön. Két nap klímaügyben azért kibírható...
2015. júl. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy hirdettétek a szállást, hogy van működőképes klíma, akkor kérhet kártérítést.
2015. júl. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
100%
Ha úgy hirdettétek hogy működik a klíma,de Ti kiadtátok úgy hogy közben mégsem.Akkor igen kérhet kártérítést.
2015. júl. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha benne volt a klíma a szerződésben, akkor igen. Kell adnod a kiesett időre utólagaos fájdalomdíjat, azaz kedvezményt
2015. júl. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Az a gond,hogy nem tudtam róla, hogy rossz!! Előtte ment ki más lakó és egy szóval sem mondta
2015. júl. 23. 20:49
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Koma, ne értetlenkedj már...

Hogy hirdetted? Működik a klíma.

Működött az a kettőbekúrt klíma? Nem, nem működött.

Egyezzetek meg, ne cigánykodj, nincs igazad.

2015. júl. 24. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem cigánykodok!! Akarok visszaadni pénzt de a csávó túl éhes... Egyébként a túl jó szivem fog sírba vinni ugyanis ma megyek átvenni a lakást és még egyel többen is vannak mint ahán főre foglalták és megállapodtunk.... Nem cigánykodás csak kva sza.ul esik, hogy ekkora paraszt amikor én egy szót nem szóltam, de ha ma pattag akkor elküldöm a ....
2015. júl. 24. 07:14
 8/16 anonim válasza:

Akkor ennyi erővel Te is hàboroghatnál mert ők meg a /fők szàmát nem tartották be.Tehát egy ember potyán volt ott

1:1

2015. júl. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

"Az a gond,hogy nem tudtam róla, hogy rossz!! Előtte ment ki más lakó és egy szóval sem mondta"


Az a gond,hogy mint tulajdonosnak, úgy kell megszervezni a dolgokat, hogy hitelesen ellenőrizni lehessen, szabályszerűen lett-e átvéve az apartmann. Vagy felveszel egy embert vagy te magad ellenőrzöd. Ha az összes elektronikai eszközt elbarmolja meg eldugítja a csapot a WC lehúzót az előző lakó, akkor te egy lelakott apartmant sózól a következő beköltözőre luxusáron és csodálkozól, hogy kártérítést kér?


Magyaroszágon az embereknek fogalmuk sincsen hogyan kellene működnie a dolgoknak ! :-P

2015. júl. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

"Az a gond,hogy nem tudtam róla, hogy rossz!! Előtte ment ki más lakó és egy szóval sem mondta"



Aki elrontotta, nyílván nem fogja azt mondani, hogy bocs, de elrontottam. Ugye nem nekem kell állni a javítást?

Vagy szerinted ez életszerű ?

2015. júl. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!