Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Miért hátrányos Magyarországon...

Miért hátrányos Magyarországon magyarnak lenni?

Figyelt kérdés
Mert az bizony, itt már az a menő,hogy ha nem vallod magad magyarnak.
2010. márc. 6. 18:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
63%

Nem az.

Amúgy, ez egy összetett kérdés. Aki mindent arra vezet vissza, hogy ő magyar, és ezt agresszívan számon is kéri másoktól, az az én szememben idióta. Nem a "magyarnak levés" a ciki, hanem az, hogy ezt egyesek összekeverik valami szürreális horthysta-szálasista álomvilággal, ahol csendőrök, meg számonkérő szék, meg a franc tudja még mi van.

2010. márc. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Horthyt hagyd ki az egészből,aki ilyeneket ír az biztos nem magyar, legfeljebb magyarul beszél(TE!!).

És a csendőrség igenis jó!!!!!!!!!!!

És azt sem tudod,hogy ki volt Szálasi Ferenc!!!!!!!!

2010. márc. 6. 18:23
 3/18 anonim ***** válasza:
60%

Na, csak igazolva van, amit gondolok.



Dehogynem tudom ki volt az a Szálasi, egy közveszélyes elmebajos, aki holtversenyben első Kun Bélával a " melyik magyar történelmi személyiséget kellett volna agyonverni hatnapos korában szöges léccel" vetélkedőben.


btw: a csendőrségben mi a jó?

2010. márc. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Én Szálasit nem szeretem,én úgy is hívom a nyilasokat,hogy zöldkommunisták, Szálasi túlzottan hitt a németeknek és ez lett a veszte, egy normális ember tudta ,hogy a háború már elveszett, de abban te is egyetértessz,hogy az igazi vérbeli vörös kommunisták többet ártottak az országnak,míg Szálasi egy fél évig volt nemzetvezető ,addig a komcsik 50 évig voltak hatalmon és tették tönkre a hazánkat és még mindig itt vannak, igaz most már nem kommonizmus van ,hanem liberalizmus.


A csendőrség jó, főleg vidéken működött, és volgt tekintélye a csendőrnek, ha most lenne csendőrség akkor a vidék merne termelni, és a kissebség nem követne el ennyi bűncselekményt!!!!

2010. márc. 6. 18:40
 5/18 anonim ***** válasza:
51%
Egyetértek az első válaszolóval.Horthyval kapcsolatban ne a Kurucz-infót nézd,hanem olyanokat kérdezz,akik éltek akkor.Én már éltem,és tudom,hogy csak az arisztokrácia érdekeivel törődött,a munkásokkal és a parasztokkal pedig nem.A csendőrökről megkellene kérdezned azokat az uradalmi cselédeket,vagy leszármazottjaikat,akik éltek akkor.Nem hiszem,hogy egy is akadna közöttük,aki dícsérte volna a csendőröket.A rendőrségnek kellene több hatalmat adni a rendcsináláshoz,és nem sünöknek nevezni,amikor a csőcseléket szétoszlatják.
2010. márc. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
88%

Mert a magyar üldözött a saját hazájában.

Homó zsidónak lenni kúúúl, meg bűnöző cigánynak lenni mi is a kis gyilkosok szava rá ... raj, ez az.

De már ébredezik a magyar nemzettudat ...

2010. márc. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
78%

Az első válaszolónak teljesen igaza van.

Nem gáz magyarnak lenni, sőt. De ez a hagymázas mesevilág, ez hamis nosztalgia, hamvaiból felélesztett elrontott nemzeti romantika, amit egyesek művelnek, na: az nagyon gáz.

2010. márc. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
94%

első kérdezőnek: látom a te meglehetősen kis méretű agyadat is kimosta a liberalizmus.

Szálasi tényleg egy náci tömeggyilkos vadbarom volt, de mit képzelsz magadról hogy Horthyt hozzá hasonlítod??? Horthy egyáltalán nem volt náci, sőt egy Hitlernek írt levelében ezt írta: "az egyetlen faj amit megvetek a román" tehát még csak antiszemita sem volt, sőt kormányzósága alatt fénykorát élte a magyarországi zsidóság (és a XX. századi Magyarország) és Hitler nyomása ellenére is próbálta megakadályozni a zsidók deportálását és elgettósítását.


úgyhogy aki Horthyt lenácizza (én legalábbis annak veszem ha szálasihoz hasonlítják) annak elég alaposan kimosták az agyát.



A kérdésre válaszolva: azért mert ezt neveli az emberekbe a média.

2010. márc. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
egyébként a rendőrség is jó lehetne ha olyan emberek és úgy irányítanák, ahogy anno a csendőséget.
2010. márc. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
54%
Mert a nagymagyarkodók szégyent hoztak a magyar névre.
2010. márc. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!