Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A Salzburgi emberjogi bíróság...

A Salzburgi emberjogi bíróság milyen ítéletet fog hozni az ügyünkben? Mire számíthatunk?

Figyelt kérdés

X Falva Kormánypárti polgármestere, képes, idős bácsit rabszolgának tartani!

Csóró öregember 15órákat nyom le, közmunkásként van lejelentve, emiatt a nyugdíja is csak a minimum lenne emiatt nem meri otthagyni a rabszolgaságát,

3 éve tart,

azóta egészsége is romlott, egy szép derék emberből, úgy kb. mint a Gulágokban vagy Auschwitzban csontváz zombi lett...

Ő nem akart, nem mert semmit sem csinálni,

de mivel testvéreim, szerelmem, barátaim mondták hogy JELENTSEM, így vasárnap este megírtam a kérvényem.



2015. júl. 31. 16:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Na, erre rém egyszerű a válasz. El fogja uaza az tasítani a beadványt. Az Emberi Jogok Európai Bíróságahoz ugyanis az összes hazai jogorvoslati fórum kimeritese után lehet fordulni. Azért ilyen alapdolgokat nem ártana ismerni, mert így csak kárba veszett energia.
2015. júl. 31. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
#1 vagyok. A legalapvetőbbet meg én sem vettem észre: a salzburgi mlg csak el sem fogja utasítani, mert az EJEB Strassbourgban van, néhéény országgal és pár ezer kilométerrel arrébb.
2015. júl. 31. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A másik ok, amiért bármely bíróság elutasítja a kérelmet az pedig az, hogy egyszerűen nem te vagy a sértett. Csak ő vagy a jogi meghatalmazottja járhat el.
2015. júl. 31. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyébként Strasbourgban van, Salzburg osztrák város, más hanggal is kezdődik.
2015. júl. 31. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

"Salzburgi" XD XD

Ez az oldal annyira jó!!

2015. aug. 1. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A salzburgi semmilyet. :D
2015. aug. 2. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

1. Salzburgban nincs EJEB

2. Nem te vagy a sértett - nem léphetsz fel.

3. Nem fordulhatsz közvetlenül európai bírósághoz, csak a magyarországi fórumok kimerítése után

4. Ugyan nincs ügyvédkényszer az EJEB előtt, de - tekintve, hogy még csak azt sem tudod, hol van - kizártnak tartom, hogy egy hivatalos nyelven, jogi nyelvezettel megfelelő kérelmet tudtál volna megfogalmazni...


El fogják utasítani. Már, ha egyáltalán nekik küldöd el, és nem Mozart szülőházába helyette...

2015. aug. 2. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy a kérdés kiírója hány éves, de vagy már most választópolgár, vagy előbb utóbb az lesz. Szomorú ez a mérhetetlen tájékozatlanság.


És: [link]

2015. aug. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!