Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mi történne, ha valaki feljele...

Mi történne, ha valaki feljelentené a Microsoftot a Windows 10 adatvédelmi irányelvei és az abban foglaltak megvalósítása miatt?

Figyelt kérdés
Bár nem vagyok jogász, de szinte kizártnak tartom, hogy ne ütközzön a magyar adatvédelmi törvényekkel.
2015. aug. 3. 02:42
1 2
 1/11 Gugu Gabor ***** válasza:
100%
Szerintem senki sem szorít pisztolyt a fejedhez, hogy win 10 et vagy akár számítógépet használj...
2015. aug. 3. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ki az akit erőszakkal kényszerítenek Microsoft Windows 10 használatára?
2015. aug. 3. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
#2: Engem :(
2015. aug. 3. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Akkor egyszerűen átállítod az adatvédelmi beállításokat és feljelentést teszel személyes szabadság korlátozása miatt.
2015. aug. 3. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
Nem kötelező elfogadni az adatvédelmi beállításokat, sőt nem is kötelező úgy hagyni, ami az alapértelmezett. De azzal, hogy elfogadod az utánad való kémkedést akár azzal is, hogy automatikusan csak "next"-elsz, azzal kb ugyanott vagy, mint amikor pl egy hitelszerződésben nem olvasod el az apróbetűs részt.
2015. aug. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell elfogadnod, akkor lehetne őket feljelenteni ha nem tájékoztatnának erről. De egyébként a többi windóz is csinálta szóval nem tudom mi ez a nagy hiszti. Ha nem tetszik ott a BSD, Linux meg a többi.
2015. aug. 3. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
26%

"Mi történne, ha valaki feljelentené a Microsoftot a Windows 10 adatvédelmi irányelvei és az abban foglaltak megvalósítása miatt?"


Röviden a perköltséget sem tudná senki sem kifizetni, de Bill megoldaná azt, hogy ő nyerje a pereskedést("világ leggazdagabb embere putyin után")

2015. aug. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ez egy szerződés. Nem vagy köteles elfogadni, ha nem tetszik akkor hozzám hasonlóan használod tovább a másikat ( én win 7-et használok ).
2015. aug. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Péterfalvi Attila megállapítaná, hogy minden a lehető legnagyobb rendben van (majd pedig a Microsoft kasszájához fáradna és egy csinos kis összeggel távozna).
2015. aug. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ingyen van, hát tessék.
2015. aug. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!