Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hogyha az üzletekben kalózkodo...

Hogyha az üzletekben kalózkodok az 'univerzális TV kikapcsoló' kütyümmel, akkor milyen szabályokat sértek meg?

Figyelt kérdés

A kütyüt 'TV-B-Gone'-nak hivják, 6 000 forintba kerül az eredeti változata.

Készülök építeni egy ilyen kütyüt házilag, és egy Audi kulcsába fogom beépíteni:

https://www.youtube.com/watch?v=SB02APlqwV0



2015. aug. 11. 20:19
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem neked fogalmad sincs, hogy mit jelent az a szó hogy "kalózkodás".
2015. aug. 12. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igazad van, mert a wikipédia szerint: A kalózkodás a tengeren, illetve a partokon hajón mozgó elkövetők által végrehajtott szervezett rablás, amely a 21. században is komoly probléma. A kalózkodás olyan tengeri rablás, melynek lényege az erőszakos támadás és mások vagyontárgyainak elvétele, illetve az emberrablás és gyilkosság.


Ezek szerint a 'kalozkodás' szó helyett a 'szórakozás' szó jobban talál oda.

2015. aug. 12. 07:30
 3/5 anonim ***** válasza:
én a telefonommal kikapcsoltam már csomó tv-t pl. mediamarktban egyszer kiküldött a biztonsági őr de amúgy semmi xd....
2015. aug. 13. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ez inkább trollkodás xD
2015. aug. 13. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Mindenki válaszát köszönöm!

Ha minden igaz, akkor jövőhéten fog megjönni az Attiny85-ös mikroproccesszor, és akkor fogok vele trollkodni!

2015. aug. 13. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!