Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Írok egy alkalmazást és...

Írok egy alkalmazást és feltöltöm Goggle Playre. Onnantól jogvédett illetve az enyém? Nem tudom, hogy meg ez.

Figyelt kérdés

Mi van ha valaki megírja pár nap múlva ugyanazt az alkalmazást?

Mert írtam egy appot, de félek nagyon könnyen ellophatnák. Nem tudom mihez kezdjek.



2015. aug. 31. 17:59
 1/2 MDaniel98 ***** válasza:
Igen. Ugyanazt megírni nem tudja, csak lemásolni ami szinte biztos, hogy jogellenes, z más kérdés, hogy azonkívül, hogy megpróbálod levetetni a Google Playből nem nagyon tudsz vele mást csinálni.
2022. júl. 20. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 EagleHUN ***** válasza:

A google playen valószínű védett amit feltöltesz de csak ott!

Ezért ahogy #1 írja a google playen ha másolatát rakják fel azt valószínű le tudod szedetni.


Ha valaki lemásolja és másik app áruházba felrakja akkor ott már nem biztos hogy védett! Főleg ha nem is ugyanabban abban az országban üzemel az áruház.


Tudtommal lehet világ védettséget kérni egy szoftverre és bármi más termékre is hasonlóan ahogy a szabadalom működik.

Tehát a megfelelő hivatalnak beadva és a kért összeget befizetve védett lesz a terméked vagy szoftvered adott időre az egész világon mindenütt. (Itt talán a belső felépítést és sw -nél a forráskódod is meg kell adni nekik, nem elég a kész termék.)

A lényeg hogy ez nem automatikus és pénzbe is kerülhet.

2022. júl. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!