Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hogyan kérhetem a nyomozás...

Hogyan kérhetem a nyomozás áthelyezését? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2013ban ismeretlen tettes ellen nyomozás indult a BRFK XI kerületben veszélyes fenyegetés telefonos zaklatás miadt. Én nem vagyok Budapesti azt a családot nem ismerem sosem talalkoztam velük ténleg hivtam őket sokszor mert ők hivogatak de nem fenyegetem hangfelvétel nincs .Sokaig kerestek nem talaltak olyan helyeken kerestek ahol sosem laktam.es nem volt lakcímem.sem most 2015ben jutott tudomásomra Hogy Zaklatás megalapozott gyanúja miadt köröztek bementem helyi rendörörsre lejöttel értem 150kmet Budapestről felvitek kihalgatak Örizetbe vettek 72ora Biroságelé álitottak Mert az ügyészség inditványozta az előzetes letartóztatásomat Fks ügy 17éves voltam a lakhely elhagyási tilalmat kaptam. A kihalgatásomnal jelen volt egy kijelölt védő ügyvéd egy ügyvédi irodátol aki jol elszorakotott ott a rendörökel olyan volt mint ha ott sem lett volna nem hivta fel a figyelmem hogy a Gyanyúsítása ellen a panasz mit jelent . Nem mondta el hogy a megalapozott gyanyú nem jelenti azt hogy én voltam . Idegi alapotom nem jó rosszul voltam nem vagyok büntetett nem volt még ügyem . Volt egy targyalás ami 30perc után vége lett mert több vádpont nem felel meg a Biróság elé álitáshoz es a biró Orvos szakértői vizsgálaltot is kért . Ez után eltelt harom nap Ismét meg kerestek a rendörök kiküldték a helyi rendöröket hogy hétfőn jönnek le Pestről kihalgatni engem es a testvéremet is de hogy hányra menjükbe nem tudták megmondani azt sem hogy miért kell. Felhivtuk a BRFK XI kerestem az ügy elő adóját aki azt mondta hogy telefonon nem mondja meg es lehet szomszédok leszünk a tesomal egyik bvbe beszélt vele a tesom is aki közölte vele hogy ő neki van egy suljos betegsége egy gyogyszeres kezelés allat all azt mondta nem számít . Mondta tesom hogy neki nincs ügye a rendörségen a rendör közölte hogy akkor majd csinálunk . Nyomozati szakaszba vissza került az ügy targyalás után es én elfogultság miadt szeretném.áthelyeztetni a nyomozást ide ahol lakom a helyi rendörségre kinek írjak ügyészségre vagy a biroságra es mit irjak a felelentő is XI kerületi es fenyegetőzöt a rendör . Van egy fontos amit nem mondtam el a kihalgatáson hogy megtámadtak akkor kik nem tudom de ennek kapcsán 2013ban ahol fogambol letört egy darab elöl . Azért kéne athelyeztetni mert szerintem a feljelentő es a rendör haverok es az gyanyús hogy körözés is ugy volt kiadva hogy csak ő halgathat ki . Mit csinaljak ez ügyben kéne másik ügyvéd eből a megyéből ahol lakok es át kéne helyeztetni

2015. szept. 2. 18:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Ügyészséghez fordulhatsz. Vagy HA VALÓBAN összejátszást sejtesz akkor: [link]
2015. szept. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mi fog történi hogy ha leirom.az ügyésszségnek részletesen ? Csatolom hozza pszichiáter papirját hogy gyogyszeres kezés allá kerültem részben ez miadt stb.. Évek óta problémaim vannak makacs voltam nem fordultam orvoshoz es nem voltak ilyen suljosak a tünetek edig mint most
2015. szept. 2. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!