Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hol kaphat segítséget az...

Hol kaphat segítséget az ember esetleges élő rokonok felkutatásához? A KKEK nem; mert szerintük nem adtam meg elég adatot.

Figyelt kérdés

Nagyszülők esetleges velem egykorú unokáit, a másod unokatestvéreket szeretném megtalálni.

De csak azt tudom, hogy voltak testvérek, mi volt a nevük, mikor és hol születtek, és, hogy a többség nem halt meg 1980-ig.



2015. szept. 3. 15:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom a nemzeti levéltárban lehet családfakutatást végezni.
2015. szept. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm, de a levéltárban ezeket az adatokat nem lehet megnézni.

Születési adatot csak 90 évnél régebbit lehet.

Arról nem is beszélve, hogy ha költöztek, akkor lehet, hogy nem tudni, hova.

2015. szept. 3. 21:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi az a KKEK?
2015. szept. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Valami közigazgatási elektronikus nyilvántartó központ.


Oda lehet beadni a keresett rokonok, ismerősök adatait, hogy megkeressék. Lehet egy levelet is adni nekik továbbításra, vagy csak, hogy mondják meg a keresettnek, hogy kerested.


Van díja, 1gy emberre is, néhányra is, sokra is kedvezménnyel.


DE pl. ha nem tudja az ember az asszonynevét vagy születési idejét valakinek, akkor csak egy hosszú és bonyolult levelet írnak, hogy a megadott adatok alapján nem tudják keresni sem.

2015. szept. 7. 01:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!