Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Átvertek az interneten feljele...

Átvertek az interneten feljelenthetem?

Figyelt kérdés
1 héttel ezelőtt ki írta egy lány hogy telefonon lehet hívni.Mivel magányos voltam ezért ráírtam és küldött is egy telefon számot.0690.... és mondta hogy egy gép mond egy 4 jegyű számot ha le írom neki az alapján vissza hív.Ezt megtettem majd elküldte a telefon uzenetben.És azt mondta hogy megint kell.És megint majd bele untam.Most pedig észrevettem hogy egy hívás ára 2500 ft volt.És így össze jött 22500-as telefonszámla.Mit lehet tenni?

2015. szept. 7. 05:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%
90-es számra válaszolsz ???? Megtanította veled.
2015. szept. 7. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
:DD
2015. szept. 7. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
A 06-90-es számok emelt díjas számok! Nagy valószínűséggel prostituált lehetett...
2015. szept. 7. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
A 90-es szám emelt díjas telefonszám, teljesen sima szextelefon hirdetést hívtál :)
2015. szept. 7. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Koplárovics Béci ***** válasza:
Dehogy volt prosti. Vettél aranyat a tevéjének, vagy valami ilyesmi.
2015. szept. 7. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ez nem szex telefon. Simán pénz lehúzás.
2015. szept. 7. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Igen valami kátékra töltöttem lehet valamit tenni?:S Lehet masokat is átvert
2015. szept. 7. 07:38
 8/15 anonim ***** válasza:

elméletileg lehet persze, hiszen bármi lenyomozható, csak tudod ezek az esetek a gyakorlatban olyan hosszadalmasak és nehézkesek, hogy aztán már félúton maga a feljelentő kérné, hogy inkább szüntetnék meg az egészet, mert neki is teher ...


de te tudod, lehetni lehet. mint csalási tényállás is megáll, csak a bizonyíthatóság azért nagy kérdés ilyen esetekben. nem tudhatod, az illető majd milyen mesével fog elő állni, hogy tulképpen te miért is fizettél.

2015. szept. 7. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
94%
Azt lehet tenni, hogy surgosen elfelejted ezt az egeszet. Ha feljelented, a rendorok korbe fognak rohogni, hogy mekkora idiota vagy, hogy kepes voltal 9x felhivni a szamot azert, hogy utana telefonon beszelj valami ri**nccal 2 percet....
2015. szept. 7. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Magadat jelentsf fel, hogy milyen bute es hiszekeny vagy ... mindenki mas mar regen tudja, hogy az emeltdijjas telefonok mirol szolnak ... Mit lehet tenni? Tanulj meg elni, fog fel az eletet es verd a fejedet a falba :)
2015. szept. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!