Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A sógornőm megfenyegetett,...

A sógornőm megfenyegetett, hogy megver ha találkozunk az utcán. Interneten írt, bizonyítékként elmentettem. Feljelenthetem fenyegetésért?

Figyelt kérdés
A sógornőm nem lehetett a gyerekeim keresztanyja, ezért az anyósom kitagadott minket, kivéve a férjemet. Ezért úgy gondoltam, hogy nem megyünk addig amíg meg nem bánja, hogy mit mondott és ezzel nemcsak magának csinált rosszat.A pláne az egészbe, hogy ők vannak megsértődve és mindenáron a férjemnek panaszkodnak, hogy vigye el a gyereket. De ugye én nem engedem addig, míg ők meg nem teszik az első lépést.Mivel már lassan 2 hónapja lesz, hogy nem mentünk, a sógornőm írt interneten, hogy megver ha találkozunk az utcán. Ezzel a bizonyítékkal kezdhetek valamit? Feljelenthetem fenyegetésért?
2010. aug. 14. 07:32
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
kifognak röhögni
2010. aug. 14. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a rendőrség csak akkor csinal valamit ha már leszúrtak vagy jól szétvertek!
2010. aug. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha szóban fenyegetett volna meg akkor sem csinálnak semmit a rendőrök, mert a te szavad áll az övével szemben.
2010. aug. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Megérdemled,ha utálatosak veled. A gyerekedet eltiltod a nagyszüleitől,mert te megsértődtél valamin. Csodálom,hogy a férjed szó nélkül eltűri! Azt sem értem,hogy a sgornők miért nem lehetett keresztanya? Akát kettő is lehet egy gyereknek. Felesleges szítani a családon belüli gyűlölködést! A sógornődet pedig,ha feljelented,kifognak nevetni,jogosan.
2010. aug. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem meg ne ők mondják már meg, hogy hogyan nevelitek a gyermeketeket. Legközelebb mibe fognak beleszólni? Gondolom az oviba, suliba.


Ezzel tényleg nem tudnád feljelenteni. A férjednek mutattad már? Talán ő észhez tudná téríteni őket.

Ők kezdték (mégha ez gyerekes hozzállás is) ezzel a kitagadással. Viszont ez a konfliktus könnyen megfertőzhwti a férjeddel való kapcsolatodat is. :S

2010. aug. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!