Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha a szomszéd időnként átkukko...

Izebigyo126 kérdése:

Ha a szomszéd időnként átkukkol, akkor annak milyen következményei lehetnek, ha feljelentem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Most költöztünk egy új házba. Ez egy kertes sorház, miénk a legszélső rész. Az előző lakó jelezte, hogy a szomszédban lakó házaspár női tagjával lehetnek problémák. Valahogy semmi nem tetszik neki.

A két kertet egy betonkerítés választja el. Természetesen azon nem látni át. Így az a szokása, hogy ha nem tetszik neki valami, és hallja, hogy valaki kint van a kertben, feláll valamire, átnéz és köszönés nélkül átszól.

A következők voltak eddig:

- Hangosan üvölt a csecsemőjük éjjel.

(ennyi és el is tűnt. Megjegyzem 5 napos csecsemőről beszélünk, majd leszídom érte, bocs...)

- Jó lenne ha nem hagynák égve éjjelre a villanyt kint.

(egy egész órát maradt égve mikor a férjem észrevette, és lekapcsolta).

- Ne főzzenek reggel.


És mondom semmi köszönés, csak feláll, átszól, majd eltűnik.

Nos ma reggel egy szál pólóban és bugyiban mentem ki a zárt kertembe leszedni a tiszta ruhát a szárítóról, és akkor is előadott egy ilyet.

Nem biztos, hogy bugyiban szeretnék mutatkozni a kis családomon kívül bárki előtt is, de főleg nem egy idegen szomszéd előtt.

Ez már szerintem a kukkolás fogalmát meríti ki.

Ha feljelentem milyen bűntetést kaphat érte?????


2015. szept. 18. 14:28
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez azért nem annyira durva

De ha videóra veszel sok ilyet zaklatásnak lehet hogy elmegy

2015. szept. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szolj vissza hogy torodjon a sajat dolgaval.
2015. szept. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
"Az előző lakó jelezte, hogy a szomszédban lakó házaspár női tagjával lehetnek problémák. Valahogy semmi nem tetszik neki."akkor rendes volt de retardált kattant putris emberek közelében nem veszünk házat,vagy ha az árban benne van akkor meg nem kel panaszkodni
2015. szept. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"Nos ma reggel egy szál pólóban és bugyiban mentem ki a zárt kertembe leszedni a tiszta ruhát a szárítóról, és akkor is előadott egy ilyet."


Legközelebb a férjed menjen ki ruhát szedni egy szál gatyában. Lehet nem fog többet kukkolni. :D

Csináljatok grill partit, hagy egye őt a fene. :D


Ja ha felveszed videóra amit művel, tedd fel nyugodtan videó megosztóra.

2015. szept. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

BTK 222. § (1) Aki abból a célból, hogy mást megfélemlítsen, vagy más magánéletébe, illetve mindennapi életvitelébe önkényesen beavatkozzon, őt rendszeresen vagy tartósan háborgatja, ha súlyosabb bűncselekmény nem valósul meg, vétség miatt egy évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.


Csak a kerítésen való átnézegetés ezt nem meríti ki, de a folyamatos beszólogatás, az életviteletekbe való indokolatlan beleszólás szándéka igen. Ezzel lehet szembesíteni a szomszédot. Ha a nő a kattant, a férjével beszélni, hogy hasson oda.

2015. szept. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Magasabb kerítés a megoldás, de idővel Ti is rájöttök majd erre. Fizikailag el kell lehetetleníteni a kukkolástól, majd vagy leszokik róla, vagy létrát hoz.


Mikor meghallod, hogy nekitámassza a létrát, fogod a kerti slagot, és mikor meglátod a kellemes fejét nyakon fröcskölöd.

2015. szept. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nekem is rögtön a slag ugrott be ...
2015. szept. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!