Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Szerintetek mekkora bajom...

Szerintetek mekkora bajom lehetne ebböl?

Figyelt kérdés

Bánom hogy ehhez a módszerhez kell fordulnom majd de nem tudok mit tenni!

Az a helyzet, hogy 9.-es vagyok, és van egy 10.-es rosszmáju, idegesító, ellenszenves k#rva aki idegesít, folyton beszólogat, leéget a haverjaim és mások előtt, már az agyamra megy. Suliba is ideges vagyok bemenni mert tudom, hogy összefutok vele. Ezért azt gondoltam, hogy ha legközelebb beszól és olyan helyen vagyunk ahol ninncsenek kamerák, és csak ketten vagyunk akkor elkapom a nyakát,a falhoz b#szom megszorongatom kicsit és elmagyarázom neki , hogy hagyjon békén engem. komolyan nem örülök, hogy ilyet kellesz tennem de muszáj.



2015. szept. 26. 18:50
 1/8 A kérdező kommentje:
Ha esetleg feljelent, de nincs rá bizonyítéka, hogy én tettem, mi bajom lenne ebböl?
2015. szept. 26. 18:52
 2/8 anonim ***** válasza:
Tedd meg.
2015. szept. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ypróbálj meg intelektuálisan hatni rá. mond hogy ha nem szál le rólad kamu pletykát terjesztesz róla
2015. szept. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
vagy bedobod a mobilját a retsóba
2015. szept. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mivel fiatalkorú vagy, ezért már büntethető vagy.

Ne tedd! Kultúrember nem verekszik. Terjessz el róla valamit, ami nem rágalom, de azért mégis valahogy kínos lenne neki.

2015. szept. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Egyrészt nem az erőszak a megoldás, hagyd inkább figyelmen kívül.


Másrészt nehezen tudnád úgy összehozni, hogy tényleg tanúk nélkül legyetek, s arról se tudjon senki, hogy csak ti vagytok ott. A nyakán simán ottmarad a kezed nyoma, s neked okod is lenne bántani, DNS-t is hagysz rajta. Ha pedig komolyabb baja lesz, mert lehet olyan betegsége, amiről nem tudsz, vagy baleset történhet, akkor egy életre tönkreteszed magad.


Egyébként a kell és a kellesz nagyon nem ugyanazt jelenti. Bocs, de ezzel ki lehet hozni belőlem a nyelvtan nácit.

2015. szept. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Akkor mit csináljak? Legszivesebben megfolytanám azt a rohadt k#rvát. Terjeszteni nem akarok róla semmit úgysem jönne össze, azt akarom, hogy féljen tőlem. egyébként 16f vagyok
2015. szept. 26. 21:39
 8/8 anonim ***** válasza:
Első körben szólni kellene az ofőnek, hogy hátha tud rá valami okosat mondani, esetleg leültetnek titeket mindenkitől elzárva, és akkor megbeszélhetitek, hogy kinek milyen gondja van a másikkal. Ha ez sem válik be, akkor lehet alternatív megoldásokon gondolkodni (elkapod egy sötét zugban például).
2015. szept. 27. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!