Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Megnyerhetem a pert, ha ezzel...

Megnyerhetem a pert, ha ezzel az okkal feljelentem a fogorvost?

Figyelt kérdés

Egy éve kezdődött. A bal alsó hetesem kilyukadt.

Gyökérkezelte. De valamit benthagyott, és lassan belülről szétrothadt.

Egy gyulladás alakult ki, ami ráhúzódott a hatosra. Ezt kihúzta, úgy gyulladtan. Az ötösből kitört egy darabot. Ezt többszöri kérésem után volt hajlandó pótolni. De olyan gánya módon csinálta, hogy négyszer kellett tömni, mert folyton kijött a tömés.

Ezek után fájni kezdett a bölcsességfogam (bal alsó nyolcas), valószínűleg a hetes fog miatt.

Kihúzta. Ez volt fél éve. Elment nyugdíjba.

A háziorvos fedezett fel egy gócot az állkapcsomban. Elküldött röntgenre, ahol kiderült hogy a gyökérkezelt fogam szinte csak egy héj, és csak azért nem tört még sz.rrá, mert azon az oldalon nem tudok enni.

Viszont a szájsebészeten, mikor az orvos megfogta a fogóval, hogy kihúzza, darabokra tört, a gyökereket úgy kellett kiműteni.

Ráadásul a gyulladt góc miatt a hajam jó része kihullott.


2015. szept. 27. 11:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha egy szakértő képviseli az ügyedet és minden dokumentálva van.


Minden más esetben simán ki fogják magyarázni magukat.

A bíróságnak azt mondanak, amit akarnak ők nem értenek hozzá.


De szerintem csak pereskedni tudsz feljelenteni nem.

2015. szept. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Erről egy ügyvédet kérdezz meg.

Annyit tudj, hogy polgári pernél évek múlva lesz eredmény. Ha nem a te javadra döntenek, akkor fizetned kell a perköltséget.

Ügyvédi díj is magas.

Nekünk is volt egy peres ügyünk (igaz már témában). Egyértelmű volt, hogy megnyerjük, mivel egy szerződés be nem tartása volt. Csak annyi volt a bíróság dolga, hogy megnézi a szerződést, az mindent szabályozott. 3 év alatt született jogerős ítélet!!! A pénzünket azóta sem láttuk! És ez egy teljesen egyértelmű ügy volt.

A tiéd meg nagyon bonyolult.

Fordulj esetleg a médiához. Fókuszban szoktak ilyen ügyek lenni.


Egyébként annyi a lecke, hogy már az első alkalom után, amikor elégedetlen voltál, másik orvost kellett volna keresned.

2015. szept. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Remek.

Szóval fizethetek százezreket, hogy 25 évesen ne műfogsorom legyen.

Továbbá viselem el, hogy a régi szép dús, hosszú hajam foltokban hiányzik és ott csak pihe van.

Hogy csíkozni kellett a gyulladt gócot, és a gyógyszerek miatt nem szoptathattam a babám.

Hogy hiába mosok fogat háromszor, fogselymezek, kerülöm a cukros-savas löttyöket, szedek extra Dvitamint, és ügyelek az ásványianyag bevitelre.

A fogorvos, akiben megbíztam, elb.szhatja, anélkül, hogy annyit mondana, bocs.

Ráadásul a fia viszi tovább a praxist, és megpróbálta belém magyarázni, hogy biztos egy másik fogorvos volt.

2015. szept. 27. 13:17
 4/5 anonim ***** válasza:
Azt nem értem, miért nem mentél másik fogorvoshoz, folyton visszamentél ehhez a barbárhoz
2015. szept. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Húsz év alatt nem volt vele gond azért.

De amúgy ezelőtt szinte csak az éves szűrésre mentem, tehát komolyabbat egy kis felszíni tömésnél nem csinált nekem.

Csak ezt, de ezt el is cseszte.

2015. szept. 27. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!