Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Bevagyok regisztrálva mint...

Bevagyok regisztrálva mint pályakezdő az egyik regionális munkaügyi központba. Átjelentkezhetek másikba?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy vidéki vagyok, bejelentkeztem az állandó lakcímemhez tartozó regionális munkaügyi központba. Friss diplomás pályakezdő vagyok, így semmilyen támogatást nem kapok természetesen. Tanfolyamok sem indítanak, csak egy cnc forgácsoló? okj-t..(ami pont nekem való nyilván nőként, diplomával..) Munkák közül is gyári munkát mutatnak amihez 8 általános ha szükséges, minimálbérélt. Budapestre felszeretnék költözni (persze ha találok munkát), ahol talán több munka közül választhatnék vagy talán ott olyan tanfolyamot is indítanak ami érdekelne. (pl nyelv.. vagy bármi..) Lehetséges átiratkozni oda?
2011. szept. 18. 18:18
 1/4 anonim ***** válasza:
79%
csak akkor, ha ott van az állandó lakcímed...ez nem választható dolog :D
2011. szept. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
imádom ezt az országot..
2011. szept. 18. 18:39
 3/4 anonim ***** válasza:

Ideiglenes lakcím is elég, nem kell állandó.


Ki kell tölteni egy papírt, és ennyi.

2011. szept. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm! Csak a a baj hogy októberig jó az ideiglenesen:( Utána meg nem tudom hova meghosszabítani..
2011. szept. 18. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!