Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha valaki hamis sport tippekér...

Ha valaki hamis sport tippekért pénzt kér el a facebookon, azt miért nem törli a facebook?

Figyelt kérdés
komolyan nem értem hogy kisebb dolgokért is kitiltás jár,de aki hamis sport tippekért kér 100 eurot az teljesen legális és korrekt,nemhogy én is belekezdenék ilyenbe,hisz nem törödik vele se a rendörség,se senki az ég világon..
2015. okt. 19. 15:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
tuti sport akkor van ha a meccs meg van bundázva
2015. okt. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

A tipp soha nem hamis, csak nem jön be rosszabb esetben.

Illegálissá valószínűleg az teszi, hogy nem adózik utána, de lehet, hogy a legjobb tudása szerint végzi az elemzést. Mindenesetre a balek nagyobb hibás ebben a történetben.

2015. okt. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

"ha a meccs meg van bundázva"

csakhogy ezt ilyen embereknek nem adnák ki aki még több pénzt akarna kihozni bellőle,mint amit saját maga képes lenne megrakni..

2015. okt. 19. 15:30
 4/17 A kérdező kommentje:

Időpont ma 15:29


mi nem hamis?


nézd már meg ezeket a tippeket: [link]


szerinted ha valaki tudja pontos eredményt akkor,még árulja is,amikor megtehetné 1 millioval,hisz az 900-as ods egy ezresel megtéve 900 ezret hozz..csupán 100 euroért cserébe..

2015. okt. 19. 15:33
 5/17 anonim ***** válasza:
Amúgy pont ezért is nehéz őket hiszen te csak tippet veszel és nem garantálja, hogy bejön. Ez csak egy lehetőség. Most aki hülye és ezért ilyen sokat kiad, az már az ő problémája.
2015. okt. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

ma 15:34


"nem garantálja"


"100% fixed" oda van irva

2015. okt. 19. 15:36
 7/17 A kérdező kommentje:

Egy angol oldalal folytatam beszélgetést erről,és ezt irta:


Scammer


I do not understand what that means?


He scam the people


but why Scam? there is a slip of the exact result

If the page is disappointed that it does not prevent him from facebook?


Are fake games bro


deceives people, the tips are always subsequently put up, as if he had known the priestly print a date which makes it believable.

2015. okt. 19. 15:37
 8/17 anonim ***** válasza:
Nem vagyok a fészbukon, még mindig nem igazán értem, miről van szó. Ha illegálisnak tartod, jelentsd föl. Ha bundázott meccsei vannak, azt hamar fel fogják göngyölíteni, de egyébként senki nem lehet olyan amatőr, hogy a fészbúkon hirdet lezsírozott eredményeket. Ha nincsenek bundázott meccsei, akkor még mindig csak ott tartunk, hogy tipp.
2015. okt. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
A "hamis tipp" nem létezik, mivel a tipp elnevezésből egyértelműen adódik, hogy nem tény, hanem találgatás.
2015. okt. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

ma 16:32


mi találgatás?


az oldalon felvan tüntetve hogy "100%"

2015. okt. 19. 16:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!