Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Fegyelmi tárgyalást indítottak...

BazsiB1 kérdése:

Fegyelmi tárgyalást indítottak, kirúghatnak egy ilyenért?

Figyelt kérdés

Gimnáziumba járok, 15 éves vagyok és kilencedikes.

Egy héttel ezelőtt egyik srác már régóta cseszegetett és beszólt nekem többször is, nem bírtam magammal és adtam neki egy pofont. Másnap még a hátam mögött elhordott, így ismét adtam neki egy pofont. Nem lett a srácnak semmi baja, sőt bocsánatot kértem, megbántam és még szinte jóba is lettünk..a tanárok szeretnek, nem volt velem baj az iskolában, de az igazgatónő viszont eléggé mérges volt illetve nagyon fenyegetőzött a kirúgatással.

Fegyelmi tárgyalás lesz a jövő héten.. szerintetek kirúgatnak? Ha meg is történik, fellebbezni és vagy jogtalan kirúgatás miatt valamit intézkedni lehet?



2015. okt. 31. 15:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Elmondod, ahogy leírtad, már bocsánatot kértél, és megteszed ott a tárgyaláson is! Sztem nem fognak kirúgni-első eset, és nem agyon verted! ?)
2015. okt. 31. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszod! :)

Így cselekedem.. és bízok a legjobbakban!

2015. okt. 31. 15:17
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ehh, semmi baj nem lesz, csak egy kis ejnyebejnye. Legalábbis nálunk soha nem csináltak nagy ügyet az ilyesmiből. Jól tetted, hogy megvédted magad.
2015. okt. 31. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Fuuu.. nagyon megnyugtattál te is! Köszönöm szépen! :)
2015. okt. 31. 15:26
 5/8 anonim ***** válasza:
71%

'igazgatónő viszont eléggé mérges volt illetve nagyon fenyegetőzött a kirúgatással. '


Akkor adj egy pofont az igazgatónőnek is.

2015. okt. 31. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

egy pofon miatt? húú durca suli lehet.

nálunk durvább dolgok is voltak,de fegyelmi nem volt.


kirugás csak egyszer de az tényleg nagy para volt.

2015. nov. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kirúgtak, fellebbezést hajtunk végre szüleimmel, de látjátok ez tényleg kemény suli!:D
2015. nov. 25. 17:10
 8/8 anonim ***** válasza:
Uhh, sajnálom. Tényleg kemény suli, ha ebből ügyet csinálnak. o_o
2015. nov. 28. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!