Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Áusztriában jár munkavállaló...

Áusztriában jár munkavállaló magyaroknak valamiféle átmeneti segély?

Figyelt kérdés
Kijöttem szállodát takarítani, de mivel még nem indult meg a síszezon, nem sok munkanapom volt. Összesen 9 a kb. 25 helyett, így kb. 450 euro lesz az adózas utáni fizetésem. Ebből 300 lejön a szállásra, így marad 150 euróm a következő fizuig. Ebből se bérletet, se egy havi adag kaját nem lehet venni, a tartalékaimat meg felemésztette az utazás, a kaja, a stb. Létezik itt valamilyen egyszeri, átmeneti támogatás? Van állandó bejelentett lakcímem.
2015. nov. 1. 19:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Amìg nincs megfelelő munkaviszonyod, addig semmi nem jàr.
2015. nov. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Munkaszerződésem van, határozatlan időre, napi 8 oraban, heti hat alkalomra, csak nem tudok mit csinalni.
2015. nov. 1. 20:59
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindegy mid van. Ha nincs még elegendő munkaviszonyod, nincs segèly sem.
2015. nov. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

:(

Az ilyen helyeken szállást szoktak biztosítani. Már eleve nagy érvágás a 300 euro szállásra.

Munkaadóval nem tudsz beszélni hogy adjanak előleget, esetleg szállást?

Vagy albérleten osztozni valakivel?

2015. nov. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok illetve ha találsz nekem gyorsan állást ki tudlak segíteni vagy albérletet felezni. Ha van akkora.
2015. nov. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!