Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Melyik szervhez adjam be a...

Melyik szervhez adjam be a következő felvételt?

Figyelt kérdés

Felvételt készítettem közterületen. A fejemre volt szerelve a kamera. Fölvettem, ahogy egy autó nem adta meg nekem az elsőbbséget pedig én a zebránál álltam, tehát át kellett volna engednie. A fölvételen az autó rendszáma is látszik. Sokáig kell bíróságra járni, míg meghozzák az ítéletet, vagy csak jelentem az esetet, és a nyomozás majd lefolyik magától, engem nem érint majd ezután?


68/F, idős, felháborodott nyugdíjas.


2015. nov. 14. 16:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Hali.

A rendőrség az illetékes, azonban a felvétel - mivel azt nem a rendőrség, vagy más bűnüldöző szerv készítette - nem bizonyító erejű, tehát tedd el emlékbe.

2015. nov. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mi? De ugyanolyan felvétel mint egy rendőrség által készített. Nagyon mérges vagyok. Ez biztos?
2015. nov. 18. 19:56
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen.

Szerinted az autópályán gyorshajtó és szabálytalankodó autókat miért nem tudják felelősségre vonni az Autópálya üzemeltetője által felszerelt kamerák felvételei alapján?

Miért kell külön a rendőrség által üzemeltetett Trafipax?

2015. nov. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!