Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Kormányablaknál mennyit keres...

Kormányablaknál mennyit keres egy ügyintéző?

Figyelt kérdés

Milyen ott a bérezés? Tudtommal többet kapnak mint egy mezei közalkalmazott. Konkrét példákat írjatok!


Nekem két felsőfokú végzettségem és egy nyelvvizsgám van, de a jelenlegi munkahelyem nem számítja be érdemben egyiket sem.



2015. nov. 16. 08:42
 1/7 anonim ***** válasza:

Köztisztviselők általánosságban nem keresnek jól. Budapesten valamivel jobb a helyzet, de ott ugye a megélhetés is drágább. Megnézheted a bértáblát a mellékletben: [link]

Azonban ez gyakorlatilag a minimálbért is nehezen éri el, szóval eltérítik a béreket, érdemesebb inkább ezt elolvasnod: [link]

2015. nov. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De vannak egyéb béren felüli juttatások tudtommal ezen felül...
2015. nov. 20. 07:43
 3/7 anonim ***** válasza:
Manapság ez kizárólag a cafeteria (max 200e/év), illetve az utazási költség 86%-ának térítése. Ruhapénz már régóta nincs.
2015. nov. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én mint pályakezdő, nyelvvizsga nélküli, felsőfokú végzettség nélküli keresek 80e nettót...

Ezen kívül van cafetéria ami 130-150e ha jól emlékszem.


Illetve az utazási támogatás ami csak 86% sajna.

2015. dec. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Én BP-n dolgozom kormányablakban, pályakezdő vagyok. Azonban mivel igazgatás szervező végzettségem van,így a besorolásom fogalmazó (2).

35%-ot kapok arra, hogy bp-i KAB-ban vagyok, 20% az ügyfélszolgálati illetmény. Plusz van egy angol közép (komplex) és egy lovári közép (írásbeli) nyelvvizsgám. Így kapok br. 220-at, ez netto 144-re jön ki. Ezen felül évi br. 200 a cafeteria, plusz a heti hazautazási költségeim 86%-át visszafizetik.

2016. jan. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ez már majdnem vetekedik a versenyszférával!
2016. febr. 1. 07:24
 7/7 anonim ***** válasza:
#6 Budapesten még szalagmelóval is lehet 130-140 nettót keresni, szóval a versenyszféra azért még jóval a közszféra fölött van. Ez nem is fog változni előreláthatólag.
2016. febr. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!