Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha veszek egy mikrofonos...

Ha veszek egy mikrofonos tollat azzal a céllal, hogy otthon vissza tudjam hallgatni az órán elmodott dolgokat, akkor én törvényt sértek? Ha igen, miért?

Figyelt kérdés
Nem szándékozom megosztani az anyagot, csupán vissza szeretném hallgatni

2015. nov. 17. 20:26
 1/5 anonim ***** válasza:
55%
Igen, az összes jelenlévő személyiségi jogát megsérted, ha a tudtuk és beleegyezésük nélkül felveszed a hangjukat.
2015. nov. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De nem osztom meg a tartalmat Sehol.
2015. nov. 17. 20:45
 3/5 anonim ***** válasza:
ha kiderul,akkor igen:)
2015. nov. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
52%
Tök mindegy megosztod-e, akkor is személyiségi jogot sért, hisz azt már a felvétel elkészítésével elköveted! Ez a törvény, akkor is, ha lepontozod a válaszom.
2015. nov. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én mindig Mindenkit felpontozok akkor is, ha az illető nekem nem kedvező választ ad vagy durván válaszol. De ha ellenséges, sértő a tartalma és semmi válasz, akkor lepontozom. Nektek mind ment a zöld és köszönöm :)
2015. nov. 17. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!