Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Jogilag megengedett ha az...

Jogilag megengedett ha az autószalon a karosszérián reklámozza magát és nem kéri a vevő engedélyét?

Figyelt kérdés
Új autót vettem és csak 1-2 nap után vettem észre, hogy még a csomagtartón is rajta van a szalon neve.

2015. nov. 21. 09:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen!


Ha zavar,menj vissza és szedettesd le velük!

2015. nov. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én '95-ben vettem az első autóm, egy VW Vento-t és már azon rajta volt a szalon neve. Azóta meg már márkát is váltottam párszor és azokon is rajta volt szinte mindegyiken. Ha nem tetszik szedd le. Vagy menj vissza és leszedik tuti.
2015. nov. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Gondolom egy par cm -es feliratrol van szo?

Barmikor leveheted a feliratokat, a karoszeriarol, hatso szelvedorol, meg a rendszamtabla tartot is kicserelheted felirat nelkulire ha zavar.

De nem ertem miert problema ez neked.

2015. nov. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

" csak 1-2 nap után vettem észre," - Akkor azért elég feltűnő lehet! :-)

Normális esetben az ember úgy vesz át új autót, hogy a szalonban tüzetesen átnézi, ellenőrzi hogy minden működik-e, nem sérült-e sehol, megvannak-e a tartozékok, papírok. Te hogy vetted át, lezárt postai küldeményként?

Egyébként minden szalon ezt csinálja.

Az első autómnál nem zavart, aztán a másodiknál mondtam, hogy nekem mindenféle reklám nélkül kell. Kérték, hogy legalább a rendszámon hadd legyen fenn a nevük. A végén abban állapodtunk meg, hogy a hátsó ablak alján, valamint a rendszámkereten maradhatott a reklám, cserébe kaptam ajándékba + 4 téli gumit felnivel.


Sokan úgy vesznek autót mint párizsit, eszükbe sem jut alkudni, pedig sok kedvezményt/ engedményt ki lehet harcolni.

2015. nov. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!