Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Bitcoint adtam el, a paypal...

Bitcoint adtam el, a paypal viszont visszaadta a vevőnek a pénzt és így negatívban vagyok, mi a teendő?

Figyelt kérdés

2015. nov. 29. 11:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Nyilván ha igazolod hogy valóban eladtad a paypal nem adja vissza a vevőnek. Ez így mélytorok.
2015. nov. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igazolva lett és nem foglalkozik vele.
2015. nov. 29. 12:24
 3/8 anonim ***** válasza:
Angolul megirtad a reklamacios leveledet a supportnak? Csatolva a bitcoin-utalas sikeresseget?
2015. nov. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen
2015. nov. 29. 12:37
 5/8 anonim ***** válasza:
A paypal dispute során is igazoltad?
2015. nov. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen,azt írták hogy mivel elektronikus cikk amit eladtam, ők nem tudnak mit csinálni vele, átadják a rendőrségnek az ügyet ha arra kerülne a sor, ők mossák kezeiket.
2015. nov. 29. 12:40
 7/8 anonim ***** válasza:
Ilyen ez a bitcoin, csak az az érdekes hogy van aki még ebbe beleszalad. Egy bitcoin átutalás nem nyomon követhető vagy bizonyítható egyértelműen. Aki meg ennek tudatában paypalt használ az adásvételhez az megérdemli a sorsát.
2015. nov. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Van még BTC-d? Vennék én is
2015. nov. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!