Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Foglalkoztatást helyettesítő...

Foglalkoztatást helyettesítő támogatás teljes összegét megkaphatja e aki 15 napot bejelentett munkahelyen dolgozik?

Figyelt kérdés
2015. dec. 17. 16:58
 1/4 anonim ***** válasza:

FHT mellett is lehet dolgozni alkalmi munkavállalóként, de megvan, hogy mennyit. Ha ezt nem haladod túl, akkor lehet és akkor jár ugyanúgy az FHT is. Meg aztán arról nem is beszélve, hogy felülvizsgálatnál is úgy kapod tovább az FHT-t, hogy meg kell lennie 30 nap munkaviszonynak. Amit meg elég nehéz összedobni, ha nem dolgozol.

Szóval lehet, csak megvannak az előírások rá nézve.

2015. dec. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A 30 napot ledolgoztam azért hogy továbbra is kapjam az FHT-t,de ugy hogy egyik hónapba dolgoztam 15 napot meg a másik hónapba is dolgoztam 15 napot,de csak fél havi FHT-t kaptam egyik meg másik hónapba is ez hogy lehetséges?
2015. dec. 17. 18:59
 3/4 anonim ***** válasza:

Csak az alkalmi munkavállalói jogviszony nem számít a fogl. h. támogatásnál munkavégzésnek.

Te milyen jogviszonyban dolgoztál?

2015. dec. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Így van, ahogy írtam is, alkalmi munkavállalásban lehet dolgozni, vagyis napi bejelentéssel.
2015. dec. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!