Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Kint elek New Yorkban immar...

Kint elek New Yorkban immar 8. eve rendes vizummal jottem ki sosem csinaltattam esta vizumot nagyon haza szeretnék már látogatni, csupán csak aggaszt a dolog ( mivel a közelebbi rokonaim itt élnek úgyszintén ) h vissza tudnek e jönni?

Figyelt kérdés
Vízumom nincs már, az útlevelem is lejárt, szóval azt nyilván újat kell csinaltassak.. Na de, ha en elindulok haza, vissza tudnék vajon én jönni ide? Vagy kitiltanak? Hallottam, h egy ido után törlik az adatokat a gépből. Semmiben sem vagyok biztos, viszont a honvagy megöl!

2016. jan. 10. 23:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

NEM törlik az adatokat!!!

Haza tudsz jönni, de SOHA nem tudsz már visszamenni majd az USA-ba!

2016. jan. 10. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha hazajössz, nincs visszaùt. Kitiltàs vár ràd, mègegyszer nem engednek be, kilépesnel regisztràlnak, ès onnan game over.
2016. jan. 10. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Miert tiltanak ki? Nem kovettem el bunt...
2016. jan. 10. 23:58
 4/11 A kérdező kommentje:
Papirok megoldasa valahogy? Azon kivul h osszehazasodnek esetleg egy amerikai allampolgarral
2016. jan. 11. 00:02
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Vélhetően kivégeznek mint disszidenst.
2016. jan. 11. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

"Miert tiltanak ki? Nem kovettem el bunt..."


Gondolkozz egy kicsit.

2016. jan. 11. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"Nem kovettem el bunt..."


Csupan csak engedely nelkul tartozkodtal az USAban.Hogy ez ott minek szamit azt nemtom, de nem fognak megdicserni erte :)

2016. jan. 11. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
"Nem kovettem el bunt..." Az nem amerikai állampolgárok az USA területén való tartózkodás engedély nélkül már alapból egy bűn, azon kívül gondolom dolgozol is valamit, amit engedély nélkül illegális lehetséges, ami szintén törvénytelen, de hogy egy kicsit is kedves legyek, ezért közlöm veled, hogy azért vannak külképviseletek, hogy a külföldön tartózkodó állampolgároknak segítsenek.
2016. jan. 11. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
De bizony bűnt követtèl el, ugyanis jöttèl haza mikor lejàrt a vìzumod, ergò megszegted a bevándorlasi szabàlyokat, amelynek büntetese kitiltàs. Mivel nem egy-kèt naprol, hetről van szó, esèlyed sincs visszamenni, ugyani kapsz 10 èv kitiktàst, de azutàn sem fog egy epeszű bevándorlási tiszt sem beengedni.
2016. jan. 11. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

vagyis illegálisan tartózkodsz az országban, azonosító iratok nélkül...érvényes iratok nélkül repjegyet sem fogsz tudni venni, becsekkolni se ... sőt ha valami csoda folytán feljutsz a repülőre, akkor Magyarországra nem fognak érvényes papírok nélkül beengedni



arról meg ne is álmodj, hogy az USÁ-ba visszamehetsz.


amit tehetsz, felkeresel extra sürgősen ott egy illegális bevándorlókra szakosodott ügyvédet!

2016. jan. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!