Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon önző dolog kérlelni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon önző dolog kérlelni, hogy jöjjön haza hamarabb?

Figyelt kérdés
Röviden: A barátom most otthon van a családjánál, több, mint két hétig és jövő szombat estéig nem látom. A gond az, hogy az utóbbi időben megint visszatért a depresszióm. Azt hittem, hogy tudom kezelni, de egyszerűen semmit nem tudok csinálni, folyton szomorú vagyok, sokat alszom, semmihez nincs kedvem, haszontalannak érzem magam. Megkértem, hogy jöjjön haza pár nappal korábban, de azt mondta, hogy nincs aki elvigye abba a városba ahonnan a busza indulna. Ez nagyon rosszul esett, mert tudom, hogy ha neki kéne segítség, akkor én fél napot is gyalogolnék a városig, ha tényleg annyira nincs senki, aki elvigye. Most pedig haragszik rám mert szerinte úgy állítom be, mintha nem próbált volna semmit tenni. Tényleg ennyire önző dolog volt tőlem? Nagyon rosszul vagyok és egyszerűen annyi dolog történt mostanában velem, hogy nem tudom egyedül feldolgozni. Egyetemisták vagyunk, szinte mindenki hazament a szünetre.
2015. ápr. 5. 00:23
 1/8 anonim ***** válasza:

Én megérteném a fiú helyében. De ugyebár én nem ő vagyok.

Kitartást!

2015. ápr. 5. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha ilyen súlyos depressziód van, akkor na a barátodat nyektesd, ő úgysem tud rajtad segíteni. Kérjél inkább orvosi segítséget!
2015. ápr. 5. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, még várom őket. Kettes, az a baj, hogy nincsen pénzem. Gondolom ingyen senkivel sem lehet beszélni. :(
2015. ápr. 5. 00:52
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem volt önző dolog. Kihez fordulnál máshoz, ha segítségre van szükséged? Én is ezt tettem volna.
2015. ápr. 5. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2 hét nem a világ vége, neki is lehet egy kis magánélete, a szünetben én sem találkoztam a barátommal, és furcsa is volt mert együtt lakunk, de ennyi időt simán ki lehet bírni. Menj el sétálni, vagy olvasgass, nem feltétlenül jó ha ennyire függsz a barátodtól.
2015. ápr. 5. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Utolsó, ez nem a barátomtól függés, csak a hiánya súlyosbította az amúgy is jelen lévő depressziót. Hidd el, mindent megpróbálok, hogy rendben legyek, de nem ilyen egyszerű.
2015. ápr. 5. 02:23
 7/8 anonim ***** válasza:
Ingyen is fognak segíteni, egyrészt a sima állami egészségügybe is vannak pszichológusok/pszichiáterek, és van egy rakás szervezet, akik például segélyvonalat üzemeltetnek. Neked itt a GYK-n nem azt kellene kérdezned a párkapcsolatok rovatban, hogy hazajöjjön e a barátod, hanem az egészség rovatban, hogy ki tudja, hova fordulj.
2015. ápr. 5. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Segítene ha itt lenne valaki, aki megölel és aki tényleg ismer. Beszéltem már segélyvonallal és nem segített sajnos, csak ugyanazt ismételgették.
2015. ápr. 5. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!