Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Neten rendeltem téli gumit,...

Neten rendeltem téli gumit, de még semmi visszajelzést nem kaptam. Ez normális?

Figyelt kérdés

Szerdán rendeltem gumit, azt írták, hogy telefonon felhívnak egyeztetni, de még nem hívtak, hétfőre ígérték a szállítást.


Ez normális? Sose vettem még neten gumit.


Arra gondoltam ma felhívom őket, mert viszont nekem meg elég sürgős lenne.



2015. okt. 16. 12:45
 1/8 szántóvető ***** válasza:
jó ötlet,hívd fel őket.bár gumit nem vettem még neten de szerintem elvárható egy visszaigazoló email legalább.
2015. okt. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Koplárovics Béci ***** válasza:
Két nap alatt volt már, hogy kiszállították nekünk. De a minimum, hogy jelentkezzenek ennyi idő alatt. A mai világban legalábbis. Melyik ez a szerintem kerülendő webshop?
2015. okt. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
52%
ilyenkor mindig megfordul a fejemben, hogy miért nem őket hívtad?
2015. okt. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 dirtboy ***** válasza:

nálam ez fordított,én szerdán rendeltem ,megjegyzésbe beírtam hogy azért adom le most a rendelést ha netán nem lenne raktáron belőle de pénteki kiszállítás lenne jó legkorábban.

erre már tegnap hozta volna futár.

én a gumiabroncs.hu-ról vettem már többször is,nem szoktak hívni,általában van nekik és ilyenkor e-mailben értesítenek a jelenlegi státuszról.

2015. okt. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Emailt kaptam, de azt is írta a weblap, hogy telefonon egyeztetnek.


Van 1 link az emailben melyben lehet ellenőrizni a rendelés státuszát, azt írja, hogy feldolgozás alatt.


Csak az a gáz, hogy az egyik kerekemen nyári gumi van és mindennap kell járnom a kocsival, ha véletlenül megcsúszok akkor majd nyugtathatom magam azzal, hogy de én már napokkal ezelőtt beadtam a rendelést?


Jesszus, még az is idő mire elviszem a gumishoz, hogy feltegye.

2015. okt. 16. 13:36
 6/8 anonim ***** válasza:

nekem eszembe nem jutna ilyenekkel kínlódni..bemegyek egy áruházba, vagy egy gumishoz és megveszem..a gumis tud ajánlani, mégnézem az kell-e, aztán nála megrendelem..másnap lehet érte menni..


mi van, ha garanciaérvényesítésbe futsz bele? pl. szálszakadásos gyárilag..

2015. okt. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mond le emailban, és menj el egy áruházba.
2015. okt. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hívtam őket tegnap, nem vették fel a telefont.
2015. okt. 17. 09:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!