Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha valaki zaklat az interneten...

Ha valaki zaklat az interneten, az ellen TÉNYLEG semmit nem lehet tenni?

Figyelt kérdés

Hiába tiltom le, másnap csinál egy új facebook fiókat vagy egy új email címet és folytaja.

Van sejtésem, hogy ki lehet, de egyértelműen nem tudom bizonyítani sajnos, pedig már próbáltam csőbehúzni, de nagyon odafigyel.

A rendőrségen azt mondtá, ugyan tehetek feljelentést de kb majd valamikor 2025ben előveszik az ügyet, ugyanis nem fenyeget, semmi olyat nem ír, ami veszélyt jelentene rám. Hát köszönöm szépen..

Ráadásul most már csinált olyat is, hogy létrehozott egy kamu profilt az én nevemben, és idiótaságokat irogat ki ilyen nagy látogatottságú oldalakra az én nevemben.

Nagyon kellemetlen, de tényleg ilyet megcsinálhat manapság bárki?


2016. jan. 22. 01:13
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Be lehet állítani Facebookon, hogy aki nem ismerős nem írhat üzenetet, és ne lássa a képeidet.
2016. jan. 22. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Figyelj ha van egy sejtésed ip cím alapjan megmondhatjak hol van ha rendőrségre mentél akkor tényleg szar lehet ha nagyon zavar írj nyugodtan
2016. jan. 22. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Azt nem allítom hogy tudom mit csinalj de talan segithetek kitalalni:)
2016. jan. 22. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
41%
Nem foglalkozz vele, és kész. Egyszercsak majd megunja.
2016. jan. 22. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nefoglalkozz vele. Élvezi,hogy zavar. Ha nem kapja meg amiért csinálja,akk továbbáll. Vagy mással próbálkozik megint csak nálad.
2016. jan. 22. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Egyrészt nem csak facebookon zaklat, másrészt pedig ha az én nevemmel, én képemmel írogat tűrhetetlen stílusban több százezres látogatottságú oldalakra, akkor elég nehéz nem foglalkozni vele és hiába tiltom le, attól még folytatja. Nem gondolom, hogy nincs eszem azért, mert ez zavar.
2016. jan. 22. 08:55
 7/8 anonim ***** válasza:
Jelentsd a kamu profilokat a facebooknak, és személyes adattal való visszaélésért mehetsz a rendőrségre.
2016. jan. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 kovpet ***** válasza:

"A rendőrségen azt mondtá, ugyan tehetek feljelentést de"


Tegyél feljelentést és meglátod, hogy mi lesz.

A rendőrségen igyekeznek csökkenteni a munkamennyiséget, mert így is kevesen vannak a sok ügyre. Ne hagyd magad lerázni...

2016. jan. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!