Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Meg lehet még azt csinálni ha...

Meg lehet még azt csinálni ha buszon utazok és valami gond van a bérletemmel, akkor büntetés helyett leszállok?

Figyelt kérdés

2016. jan. 27. 18:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
61%
Remélem te is utálod a migránsokat, és ősfideszes vagy, mert akkor nem is csodálkozom hogy a saját népedetől lopsz, és még tanácsot is kérsz hozzá :)
2016. jan. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%
Mindenféle következmény nélkül. Már amennyiben gyorsabban futsz, mint az ellenőr.
2016. jan. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
77%
Mondjuk ahhoz a buszsofőrnek ki is kellene nyitnia az ajtót, plusz átverekedni magad az ellenőrőn.
2016. jan. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
56%
Ha nincs velük közteres vagy rendőr akkor igen.
2016. jan. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

nem elfutni vagy lopni akarok, úgy értettem ha odajön és nem felel meg minden, akkor lehet e azt csinálni hogy nem működök vele együtt, és akkor leszállít. Azért kérdeztem mert szivattak már meg egyszer egy 50 forintos papír miatt, remélem tőled loptam el 1-es. Tegnap meg a haverom mesélte hogy akart jegyet venni, mert tudta hogy nincs nála diák, de az ellenőr elkérte a bérletét, és az csak diákkal érvényes, úgyhogy fizethetett

Köszi a választ 4-es

2016. jan. 27. 19:11
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Leszállít, de nem azért hogy elengedjen, hanem hogy kint az utcán vele együtt várd meg az intézkedő rendőrt.

Ugyanis ha már egyszer blicceltél, hivatalosan megbüntethet. Azt meg te se gondolod komolyan, hogy a leszállítás már büntetésnek minősül :D

2016. jan. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
azt tudom,de azt hallottam, hogy én nem vagyok köteles a rendőrt megvárni, ez igaz?
2016. jan. 27. 19:32
 8/13 anonim ***** válasza:
43%
Ha az ellenőr civilbe van, akkor nem vagy vele köteles együttműködni, ugyanis a szabályok szerint NEM dolgozhat civilben az ellenőr! Aki nem hiszi, járjon utána!
2016. jan. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
31%
Érdekes módon az itteni válaszolók nagy része elfeledkezik arról, hogy az ellenőrökre is vonatkoznak szabályok!...
2016. jan. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Persze, úgy képzelted, hogy ingyen van az utazás, csak néha át kell szállni a következő buszra, ha leb*sznak, vagy hogy?
2016. jan. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!