Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mire számíthatok, ha a bank...

Mire számíthatok, ha a bank értékbecslő túlértékelte az ingatlanom?

Figyelt kérdés

A meglévő tartozásom kb. 24.000.000,-Ft.

Az évek alatt, amíg ez összejött, nem foglalkoztam már az ingatlannal, szétesőben van, lakhatatlan, talán 3 milliót kaphatnék érte. A végrehajtó sokadszorra sem tudta eladni semennyiért sem.

Mi következhet?


2016. jan. 28. 16:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Kérjél új értékbecslést! Egy független szakértőtől.
2016. jan. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vidéken van az ingatlan?
2016. jan. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Erre már felesleges bármennyit is költeni, ennyi tartozással. Arra kell vigyázni, hogy ne tudjanak semmit foglalni. Vagyis mi van a kezesekkel? Kezes nélkül nem kaphattál hitelt, akkor most ők szívnak és fizetnek?
2016. jan. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

A volt párom a főadós, én "csak" a tehermentes, saját tulajdonú ingatlanom tettem bele ebbe a projektbe.

Mit tehet a végrehajtó, ha albérletben vagyok az óta és nincs bejelentett munkaviszonyom?

2016. jan. 30. 22:50
 5/6 anonim ***** válasza:

3-as vagyok, pont ma olvastam az új elévülési dolgokról, nézz utána. Mikori a hitel?

Végrehajtó? ugrásra készen várja, hogy legyen valami terhelhetőd, addig is halmozódik neki a kamat..

Sajnálom, ha ez miatt mentetek szét a pároddal..

2016. jan. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Szia!


2007-es a hitel, ezért is lett 11 m -ból 24m, sokat halmoztam a nincstelenségem miatt, én nem tettem bele, amikor egyedül maradtam a kisgyerekemmel!


Van elévülési törvény? Hm, nem hallottam róla.


Hogy szétmentünk-e a volt párommal?

Ahogy kézhez vette a pénzt, rá kb. 3 hétre már nem láttam, és az óta sem.

NEM VOLT SZÁMÍTÓ!


Köszi, hogy ............

2016. febr. 8. 09:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!