Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Van egy nagyim aki kegyetlen...

Seatkid kérdése:

Van egy nagyim aki kegyetlen hazug csak azért mert van egy párom. Nem birja sőt nem birta sohasem elviselni azt hogy van valakim. Párommal 5 éve vagyunk eggyüt de ezt sem becsüli! Érdekesebb része lent! Hazudhat ennyire valaki?

Figyelt kérdés
13 hónapja bekerült ápolási osztályra.Úgy volt hazahozatjuk Áprilisba!Mondta a főnővér ne tegyük mert 24 órás felügyeletet igényel már,felkelni sem tud.(Pelenkacsere mindennap sztómazsákcsere napi szinten)Ezt tettem napi szinten másfél éven át.Tavaly Decemberben kaptunk egy levelet.100 ezer forint hiteltartozás törölve lett..Na mi is ez kérdeztük a párommal..Meg is lett..Volt egy tartási szerződés amit felmondatott és 2 távoli rokonjára iratta a ház felét.Ami nagyon jó le se szarták soha ők nem ápolták!Azt mondkja a nagyim nekem most...A rokonai ápolták 1----2--Az ügyvédje azt mondta én vertem ütöttem és kitettem az árokba és a szembe szomszédok hivták a mentőket ki neki 3------Az ügyvédje azt mondta elloptam a nyugdiját erre tanuk vannak--4 macskám van...Természetesen mis is eémentünk ügyvéd,tabuk megvannak hogy semmi nem igaz ebből...Ha hazudik teljes mértékben mi történhet...+Letagadta hogy a párom 3 milliót beletett a házba,ezt is tudjuk bizonyitani....Megütheti a bokáját a sok hazusággal ha mi mindent tudunk bizonyitani?

2016. jan. 28. 17:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem, beszámíthatatlannak fogják nyilvánítani.
2016. jan. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Aztán utána meg lehet támadni a tartási szerződés felbontását, meg a ház átíratását.
2016. jan. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
ÉS kérdés...Ez visszamenőleg meg tehető e?
2016. jan. 28. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!