Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Tanácsi bérlakás megvásárlásár...

Tanácsi bérlakás megvásárlására mik az új törvények Magyarországon?

Figyelt kérdés
Valaki tudna nekem segíteni?Külföldön élek 12 éve,mamikám otthon Magyarországon.Már öreg,és bármikor történhet vele valami.A lakása tanácsi bérlakás 56 éve él benne,nem szeretnénk elveszíteni a lakást anyummal,(anyum is velem él).Mi ilyenkor a teendö hogy ha a mamával történik valami a lakás ne szálljon vissza az államra?Meg lehet venni?Hol kellene ezután érdeklödni.Elöre is köszönöm a válaszokat.
2010. márc. 29. 15:45
 1/4 anonim ***** válasza:
45%
Tanacsok 20 eve megszuntek pajti
2010. márc. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az elépzelhetö mivel nem élek Magyarországon elég régen,nem tudom,de akkor sem vagyok a pajtid kisapám,,,hasznos a válaszod az biztos!
2010. márc. 29. 16:00
 3/4 A kérdező kommentje:
önkormányzati lakás,ha rosszul írtam értsd jól.....
2010. márc. 29. 16:04
 4/4 anonim ***** válasza:

az önkormányzatnál érdeklődjetek, hogy mennyiért tudja a nagyid megvenni, általában ez nem egy túl nagy összeg de ha jól tudom, csak a bérlő veheti meg, mármint ennyiért.


az önkormányzatnál tuti mindent elmondanak neked

2010. márc. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!