Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit tehet az ember ilyen esetben?

Mit tehet az ember ilyen esetben?

Figyelt kérdés
El akartam adni egy Tauris accot(wow privát szerver), az illető ígért érte 26 ezert, küldőt kamu bankszámla kivonatott, elhittem elküldtem neki a karaktert. De a pénz sehol! A nevét tudom csak a csávónak.

2016. febr. 5. 11:43
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Mivel ennyire ostoba voltál, így meg is érdemelted.

Képzelem, majd beállítasz a bíróságra, hogy eladtad, az amúgy nem legálisan működő oldalon lévő regisztrációdat pénzért, erre átvertek. (nagykorú vagy már, hogy egyáltalán polgári pert indíthass?)

Még így látatlanban is biztos (mint minden online játéknál), hogy a regisztrációdat pénzzé nem teheted. Úgyhogy vissza már nem kapod. Legfeljebb az adott oldal üzemeltetőitől egy bant kaphattok mindketten.

Neve pedig nyilván kamu, de mégha igazi is lenne, ennyi akkor is kevés.

2016. febr. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
valaki még beopja ezt a régi trükköt?
2016. febr. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Olyan bankszámlakivonatot photoshoppolok neked hogy beszarsz.
2016. febr. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

1. Privát szerver nem túl legális wownál.

2. A karaktered valójában nem a te tulajdonod, ez is korlátozza a lehetőségeidet.

3. Neve 100%, hogy nem valós.

4. Rendőrség nem foglalkozik ilyennel a fentiek miatt.

2016. febr. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
de ha a neve biztosan igaz? akkor?
2016. febr. 5. 15:06
 6/23 meszike91 ***** válasza:
Sokan lehetnek ilyen névvel. A rendőrség pedig így sem foglalkozna veled. Vagy ha foglakoznának, akkor is téged bűntetnének meg.
2016. febr. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
#5 Ha a neve valós, akkor is ott a 2-es pont. A karakter valójában nem a tulajdonod, így nem követelheted vissza.
2016. febr. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

értem.

igazából nem az áldozat vagyok, hanem az elkövető haverja. Tudom én is hogy vicc rendőrségre menni ilyen üggyel de kíváncsiságból rákérdeztem más véleményére is.

2016. febr. 5. 16:51
 9/23 anonim ***** válasza:
Ez nem vicc. Az illető csalást követett el. Nyugodtan fel lehet jelenteni.
2016. febr. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

"Még így látatlanban is biztos (mint minden online játéknál), hogy a regisztrációdat pénzzé nem teheted. "


Miért ne tehetné pénzzé? Mert te azt mondod? Ez nem bűncselekmény.

Ne nyomasd már a hülyeségeket bobóka.

2016. febr. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!