Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit tehet az ember ilyen esetben?

Mit tehet az ember ilyen esetben?

Figyelt kérdés
El akartam adni egy Tauris accot(wow privát szerver), az illető ígért érte 26 ezert, küldőt kamu bankszámla kivonatott, elhittem elküldtem neki a karaktert. De a pénz sehol! A nevét tudom csak a csávónak.

2016. febr. 5. 11:43
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

A hatályos magyar jog szerint csalást az követ el, aki jogtalan haszonszerzés végett mást tévedésbe ejt, vagy tévedésben tart, és ezzel kárt okoz.


Tekintve, hogy köztetek köttetett egy megállapodás és a megállapodásban foglaltakat a másik szerződő fél színlelte, mármint, hogy eleget tett a vállalt kötelezettségének, így tévedésbe ejtett.


Azzal én nem kivánok foglalkozni, hogy az illetőt elő tudják-e kaparni a meglévő adatok alapján.

Nyilván elő tudnák, ha nagyon akarnák, mivel a facebook accountjához tartozik egy IP cím, ami valszleg tényleg azé a furunkulusé, aki az accot kicsalta.

2016. febr. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Szerintem ennek az ügynek nincsen súlya.
2016. febr. 7. 13:04
 23/23 anonim ***** válasza:
Hát ez tény!
2016. febr. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!