Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha Valaki meg Hack-eli az...

Ha Valaki meg Hack-eli az egyik Oldalam fel jelenthetem Hack-erkedésért?

Figyelt kérdés
Ha PL: a Youtube Fiókom akkor feljelenthetem?

2016. febr. 13. 23:13
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hol tart a jogszabályok informatikai vonatkozása, de ezen a területen is érvényesek lesznek a "hagyományos" jog alapvetései.

Feljelentést bármikor tehetsz, de ahhoz hogy érdemben rá is mozduljanak, ilyenek szükségesek, mint személyiségi jog megsértése, rágalmazás, becsületsértés, anyagi károkozás stb. Ha ilyenek nem állnak fenn, szerintem nem foglalkoznak vele.

2016. febr. 13. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Fel. A youtube fiókodban személyes adatokat adtál meg magadról, elvileg ehhez az engedélyed nélkül senkinek sincs hozzáférése jogszerűen. Viszont csak akkor tegyél ilyet, ha megéri neked a hajcihő, mert ha csak annyi, hogy letöröl egy két videót a youtube-odról, ahhoz azért túl macerás az egész. Mindenesetre, ha töltöttél fel youtube videókat, és van közöttük jogvédett tartalom, azt mindenképpen szedd le, hogyha már a rendőrségre akarsz menni ezzel. Mellesleg ilyesmi miatt nem éri meg elmenni a rendőrségre, mert valószínűleg nem vesznek komolyan téged.
2016. febr. 13. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
ha le töröl egy-két videót azt még meg oldom, de szó szerint ki iktatta a csatornám
2016. febr. 13. 23:49
 4/10 anonim ***** válasza:
Mi az hogy feljelentheted-e ? Ne legyél már ennyire tudatlan... Szerinted mire van a youtube ügyfélszolgálata? Igenigen pontosan ezért.
2016. febr. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

08:50, a feljelentés és a Youtube ügyfélszolgálatnak való jelentés nem ugyanaz. Ha én a Youtube ügyfélszolgálatnál jelezni kívánom, hogy támadás érte a csatornámat, azt nem minősíteném "feljelentés"-nek, amely szón a köznyelvben szinte mindenki rendőrségi feljelentést ért.

A Youtube ügyfélszolgálatának a segítségét persze, hogy igénybe veheti, sőt!

2016. febr. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Félre tetszett érteni kedves utolsó, úgy értettem hogy ezt teljesen felesleges rendőrség elé vinni, mivel a youtube ügyfélszolgálata valószínűleg vissza is állítja az okozott kárt, valamit változtat egy jelszót a kedves kérdező és happy end:)
2016. febr. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Utolsó: el tudnád kérlek magyarázni hogy kell?
2016. febr. 14. 13:33
 8/10 anonim ***** válasza:
Semmi gond, kedves utolsó előtti, a lényeg, hogy egyetértésre jutottunk. Mindazonáltal célszerű egyértelműen fogalmazni.
2016. febr. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Kérlek áruld el nekem, hogy hol a bánatba tanultad azt, hogy az igekötőt külön írod az igétől?

Mint pl.:


"le töröl"

"ki iktatta"

"fel jelenthetem"

2016. febr. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ajánlom szíves figyelmedbe, kivált ha csak másodikos vagy, mert ezt nem sokára tanulni fogjátok, ugyanis harmadikos anyag:


[link]

2016. febr. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!