Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » 2 éve nem fizettem ki egy...

2 éve nem fizettem ki egy bírságot, bajba kerülhetek emiatt?

Figyelt kérdés
2 évvel ezelőtt buszon megbüntettek, ugyanis nem volt útviszonylat-igazolásom, és ezért nem tudtam bebizonyítani, hogy a bérletemet jogosan használom. Megbüntettek 8 ezer forintra, amit azóta sem fizettem ki.

2016. febr. 21. 12:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezt nem jól csináltad.

Lehet hogy elmentek feletted, nem vettek észre, ha észre vesznek akkor súlyos következménye is lehet. Ha pesig besétálsz és megmondod, akkor szintén mert ugyan oda kerülsz.

2016. febr. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Phúúúúú ... Ezt pedig nem úszod meg , egyszer borulni fog a bili . 3-5 év az elévülése majd mindennek (de ennek szerintem nincs), így a rendszerben még ott vagy valahol . Egyszer ezt előhúzzák, a gatyád is rá fog menni a kamatokra. Én egyszer egy helyszíni bírságot nem fizettem ki a közterületeseknek, 500 ft . 3 havonta kaptam a felszólításokat, míg már 4.000 ft_nál tartottunk, 1 éven belül, amit 20 nap elzárásra akartak módosítani . Na akkor megijedtem és kifizettem a 4 ezret .
2016. febr. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy már ráterhelték jelzálogként a lakásodra, ha van. A késedelmi kamatokkal együtt már szép összeg lehet.
2016. febr. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Semmi gond, max megduplázódót a 8 ezred.
2016. febr. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!