Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ez ellen tehet feljelentést?

Ez ellen tehet feljelentést?

Figyelt kérdés
Szakítottam a barátnőmmel, letiltottam mindenhonnan és a számát is, hogy ne tudjon hívni. Nem is kerestem őt abszolút a szakítás óta, erre megnézem a letiltott híváslistát és volt tőle sok nem fogadott hívás, facebookon megkérdeztem mit szeretne, illetve, hogy érzi magát nélkülem, erre azt mondta ne is írjak neki mert problémám lehet belőle, rám küldi a mostani fasziját, aztán válaszoltam neki, hogy ne fenyegessen mert nekik lehet problémájuk. Ha ezzel rendőrségre megy, hogy visszaszóltam neki így ebből lehet valami?

2016. febr. 23. 20:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen lehet valami. Egy nagy röhögés a rendőrségen.
2016. febr. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
OMG
2016. febr. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 acelsziv ***** válasza:
Szerez egy vidám napot az ügyeletes tisztnek. Meg a többieknek is, amikor elmeséli, mekkora kretént látott.
2016. febr. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

XD XD

"rám küldi a mostani fasziját"

LOL

2016. febr. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szerintem is vicces. :D
2016. febr. 24. 07:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!