Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mikor lesz már ennek vége, és...

Mikor lesz már ennek vége, és vissza fognak húzóczkodni ezek a "tündérek"?

Figyelt kérdés

Borsod megyében lakom, egy kisebb városban. Avárossal nincs semmi baj,kedves kis hely,csak a környezet..konkrétan elég sok itt a roma származású lakos(szép jelzővel..).Eddig nem volt velük ennyire nagy baj,ami most van. Két dolog nagyon kiakasztott.az első, hogy nem merek elmenni a kisboltba,ami 200méterre van,kb itthontól.És pont ők miatt.A múltkor a buszmegállóból kénytelen voltam elmenni,mivel nagyon éhes voltam. a buszmegtől nem is veszélyes az odaút,csak a házam felé van már durva dolog.Nem lakok a putrinegyednél,de ők mindig itt vannak éjjelnappal, mivel itt a kocsma,dohánybolt,és egy szabadidőközpont.Na de ahogy mentem haza,jött velem szembe két "jószág" egy biciklin, ofc. nem érdekeltek,de már láttam h kifigyeltek.Hallottam hogy csunya,piszkos fantáziájú megjegyzéseket mondanak felém,de nem hallottam mivel füles volt rajtam.Egyszer csak előre néztem és láttam,ahogy aki a biciklit vezeti,felém hajt,és ha nem ugrottam volna odébb,a kis "drága" nekem is jött volna. És ha még nem lett volna ez elég, a fülembe beleorditottak egy sziát...

A másik meg,hogy a szabadidőközpontnál már kiraktak egy táblát,hogy magánterület, mivel már nagyon ideszoktak,rongáltak, éjjelnappal itt voltak,persze ha magyarok voltak a foci pálya másik végén,azoknak beszólogattak addig,amig el nem zavarták őket. Na de,ez a tábla pár napja került ki,és ők bosszúból rá egy napra egésznap kint voltak direkt,sőt ha ez nem elég, itt biciklizgettek a füves részen,gyújtogattak,ordibáltak..mint vmi csomag menekült árasztotta volna el az egész helyet..

komolyan ez a jövő? a rendőrség,polgármester miért nem tesz ezellen semmit? és ha legközelebb már lányokat fognak megerőszakolni, lopni fognak(nem mintha most nem ezt csinálnák..)? miért nem lép ellenük fel senki? oké, hogy félnek tőlük,de igy sose fogják megtanulni,és csak rosszabb lesz a helyzet...



2016. febr. 28. 19:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezek a "tündérek" évszázadok óta velünk élnek, és még mindig itt tartanak, úgyhogy belátható időn belül nem várható, hogy vége lesz és "vissza fognak húzóczkodni". Tekintsd a "tündérek" elviselését és a sorsodat karmikus feladatnak, talán úgy könnyebb lesz!
2016. febr. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazad van, de ezt amit csinalnak,mar tulzasnak tartom! Komolyan azokat nem ertem, akik vedik oket. Akkor ajanlom hogy lakjanak itt,es egy het mulva ujra beszelhetunk errol...
2016. febr. 28. 22:28
 3/4 anonim ***** válasza:

Akik védik őket a pesti katedrák meg szerkesztőségi íróasztalok mögött, azoknak eszük ágában sincs közéjük menni, nem hülyék. Nem is azért fasisztáznak le téged. A polkorrekt idiotizmusban a cigány (vagy más tarka népség) kizárólag áldozat lehet és a fehér ember kizárólag elnyomó náci állat. Ez a játék része a társadalom megosztásának és könnyű írányításának. Amíg ők röhögve verik agyon az öregeket 500 Ft-ért és a te energiáidat leköti az ellenük való védekezés, addig sem tudsz összefogni másokkal a hatalom ellen. És a hatalom számára ez nagyságrenddel erősebb prioritás, mint az agyonvert öregek fájdalma.


"Mikor lesz már ennek vége"

Nem lesz vége soha, a cigány így él évszázadok óta. Valaha próbálta a hatalom kordában tartani őket, de a mai kormányok lényegében szabadjára eresztették ezt a (számukra aktuálisan hasznos) értékes kultúrát. Egy valódi nemzeti kormányra pedig kb. nulla az esély.

2016. febr. 29. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igazad van teljes mértékben.. de akkor is felháborító, hogy mit megengednek maguknak..és semmi lelkiismeretfurdalás nincs bennük..undorító
2016. febr. 29. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!