Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha a saját udvaromban vidéki...

Ha a saját udvaromban vidéki kisváros, csak kétoldali szomszédság mellett, eldurrantok egy-két gáz patront próbaképpen, vagy riasztó patront, akkor rendőr piszkálhat érte, illetve ha kihívják rám, akkor mi lehet a következmény?

Figyelt kérdés
Valahol ki kellene próbálnám a gázpatront... :D de szobába nem merem mert nem tudom meddig nem lehet utána bemenni oda...
2016. márc. 10. 21:37
1 2
 1/13 Gugu Gabor ***** válasza:
Mi lenne ha inkább egy környékbeli erdőbe mennél ki?
2016. márc. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
megtaszna az erdész... :/ mert szoktak kint furikázni... másrészt dombos,és viszi a hangot kegyetlenül... van pincém kicsi,és nem zárt teljesen... az csak felerősítené a hangokat...
2016. márc. 10. 21:50
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
én már lépcsőházba is eldurrantottam ,riasztót.nem lett semmi probléma belőle,egykét ember kinézet,mondtam mi a helyzet,béke van ,ennyi.
2016. márc. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
ezen behaltam :D
2016. márc. 10. 21:55
 5/13 anonim ***** válasza:
60%
KIsváros? Eriggy ki biciglivel az erdőszélre és ott durrogtass.
2016. márc. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
amilyen mákom van.... egyből lefogna valami hatósági személy az erdőben,vagy annak szélén XD :D nincs viselésim rá még... így kint durrogtatni nem egyszerű lenne... :)
2016. márc. 10. 22:48
 7/13 anonim ***** válasza:
Nyitott szemmel járni nem annyira bonyolult :)
2016. márc. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
én rohadtul szerencsétlen fajta vagyok :D
2016. márc. 10. 23:06
 9/13 anonim ***** válasza:

SEMMIT nem tud tenni!


1. Ha megkérdi,hogy lőttél-e: NEM,én nem uram,viszont látásra.


2. Ha mégis megmondod,hogy igen,akkor max. megkérdi,hogy mivel,ekkor elmondod és megmutatod a fegyvert és az MKH kártyát és elköszönsz.



Mellesleg pince,padlás,...

2016. márc. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 árokpart ***** válasza:
Semmi nem tiltja, hogy az erdőben durrogtass. Az erdőőrnek legfeljebb megmutatod és a patronon látja, hogy nem éles lőszer. Ha még éles lenne neki akkor sincsen köze hozzá, ha orvvadászaton ér tetten addig ott tarthat amíg a rendőrség kiérkezik. A mezőőrnek nincsen kiterjedt intézkedési jogköre mint egy rendőrnek. Otthon az udvarban sem tilos, mert magánterület.
2016. márc. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!