Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Elküldtem 4 fényképet egy...

Segitsegpls kérdése:

Elküldtem 4 fényképet egy lányról (meztelen) amit egy másik oldalról töltöttem le. És át küldtem 4 embernek, hogy lássák mennyire idióta ribi?

Figyelt kérdés
És neki is elküldtem, ès azt mondta, hogy feljelent es kaphatok min 6 évet mert 17 éves. Na de én vállalom a tettem sőt a bíróságnak meg is mondom hogy nem bántamcmrg a tettem. Ja és persze ne. Tudja ki vagyok IP cim alapjanckeress meg a rendorseg. Mi sulhet ki ebbol?

2016. márc. 30. 16:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%

gratulálok... ha lenyomoznak komolyan bajba kerülhetsz...

18 év alatti (fiatalkorú) személy meztelen képét küldözgetni idegen embereknek? Ezzel mind saját magadat, mind a 4 személyt, akinek elküldted a képeket bajba sodrod...


Az egy dolog, hogy nem gondolkozol ezért te megszívod, de másokat is ugyan erre a sorsra juttatni? Te egy beteg állat vagy!

2016. márc. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

16 éves vagyok. Nem fogtam fel a dolgo súlyat bevallom. De nem szexuális iditatásból küldtem el a képet.

Csupán csak zavart az a bizonyos jellemtelenség, amit képvisel..

2016. márc. 30. 17:12
 3/13 anonim ***** válasza:
68%

a korod nem számít, ráadásul valami 'jellemtelenséget' egy még nagyobb jellemtelenséggel akartál megbosszulni? akkor te miért vagy jobb nála?


Reménykedj benne, hogy végül is nem jutnak el hozzád, mert ez nem kis bűncselekménynek számít. Igen komoly dolog és hihetetlenül súlyos következményei lehetnek!

2016. márc. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Utána olvastam.

Nem lehet belőle nagy bajom, maximum megrovás.

Főleg, hogy nem voltam tiszábban a dolog súlyosságával sem.

Amúgy a napiszar osztotta meg, gondoltam nekem is megszabad vele:-D

2016. márc. 30. 17:52
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

'napiszar osztotta meg'

Komolyan? egy 17 (TIZENHÉT) éves lány meztelen képét?


Lassan már nem tudom, hogy mégis miről is van itt szó...

Kezd nekem nagyon bűzleni a sztorid.

2016. márc. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Andizsuzsi ***** válasza:
100%

"Főleg, hogy nem voltam tiszábban a dolog súlyosságával sem."


Ezt nem te döntöd el, hanem a bíróság. Hidd el, hogy úgy fognak dönteni, hogy ennyi idősen tisztában voltál vele.

2016. márc. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
71%
Mész a sittre.
2016. márc. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
85%
Hiába szavazol le, akkor is mész.
2016. márc. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Semmi komoly beszeltem anyammal es o egy ugyveddel, semmi sit.

Koszonom a jo indulatu kommenteket, nem hinnem hgy ti nem hibaztok az eletbe sose de ez tanulopenz nekem. Megkapjatok ami jar nektek:-)) igen napiszar osztotta meg, es en tovabb kuldtem a csajnak akit abrazol es 3 ismerosenek.

2016. márc. 30. 23:13
 10/13 A kérdező kommentje:
Ja en nem szavaztalak le, de most, hogx mondod kapsz egy disliket:-))
2016. márc. 30. 23:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!