Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Megteheti a nevelőtanár hogy...

Megteheti a nevelőtanár hogy nem enged edzésre?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

16 éves vagyok,2 éve taekwondo-zok és kollégista vagyok.

Idáig a nevelőtanáromnak semmi baja nem volt vele, de nemrég, mert szerinte "szemtelen" voltam vele, kitalálta, hogy nem mehetek el mostantól edzésre. Hó eleje van, a tagsági díj pedig ki van fizetve két hónappal előre, ami 12000ft. Pechemre minden hét közben van, így a hétvége felejtős.Heti kétszer van edzés.


Komolyan megteheti, hogy nem engedd el edzésre?



2016. ápr. 12. 11:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne a következménye, ha mégis elmennél?
2016. ápr. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Hát ezt nem tudom, de simán elmennének a kicsapásig.
2016. ápr. 12. 12:26
 3/16 kovpet ***** válasza:
100%

Ez kollégium vagy börtön? Van főnöke ennek a tanárnak? Vele beszélj(enek a szüleid), hogy neki mi a véleménye erről.


Előbb azért beszélhetnél a tanárral is, hogy ha megsértetted, akkor elnézést kérsz. Ha szemtelen voltál tényleg, akkor ez jogos, másrészt ha végképp magadra haragítod, abból nem hiszem, hogy jól jönnél ki. Jobb a békesség.

2016. ápr. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Utánanéztem és nem.


Törvényellenesen korlátozna a személyi szabadságodban.

Egyébként ritka nagy kcsg lehet.

2016. ápr. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Harmadik, kérlek le tudnád írni
2016. ápr. 12. 13:55
 6/16 A kérdező kommentje:

Bocsi, csak a felét küldte el!

Harmadik, le tudnád kérlek írni, hogy hol néztél utána, és hogyan, esetleg törvény-részletet?


Igen egyébként hatalmas köcsög a pali. A megsértése pedig abból következett, hogy azt monda elveszi a kimenőnket, ha nem érünk le időben szilenciumra, én meg megkérdeztem, hogy: "Tanár úr, milyen kimenőt?" -ugyanis nincsen...

2016. ápr. 12. 13:58
 7/16 anonim ***** válasza:
Két választása van: vagy leenged edzésre vagy visszaadja a pénzedet.
2016. ápr. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
És ha aztmondja egyik se?
2016. ápr. 12. 14:41
 9/16 anonim ***** válasza:
Melyik városban melyik kollégiumban vagy? Ez nem olyan infó amiből bárki bármire is rájönne, viszont így van egy lényeges dolog, amit megnéznék, utána tudnék érdemleges választ adni.
2016. ápr. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ha "egyik sem" akkor szepen kihivod a rendort, hogy korlatozott a szemelyi szabadsagodban. Ez csak ddig lesz szamara vicces, amig a rendorok el nem magyarazzak neki, hogy nincs joga hozza, es ha ugral, konyeden kaphat o bezarast.
2016. ápr. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!