Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Népszavazást kell kezdeményezn...

Népszavazást kell kezdeményezni vagy simán csak engedélyt kérni egy budapesti meztelen kerékpáros felvonuláshoz?

Figyelt kérdés

Londoni, barcelonai, stb stb mintára, rengeteg városban tartanak ún. "naked bike ride" napokat a környezetvédelemért, és azért hogy megmutassák, milyen törékeny az ember, így sztem Budapesten is elérkezett az idő, hogy csatlakozzunk ehhez a világméretű megmozduláshoz elvégre a jövőnkről van szó.


Hogyan kell kezdeményezni?



2016. ápr. 21. 09:16
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
48%

Drága! A jövődet semmivel sem teszi jobbá vagy rosszabbá ha meztelenül biciklizel.

A biciklizés jó dolog, azzal nincs is baj ha csinálnak biciklis felvonulást. De a franc se akar sok száz meztelen embert látni az utcán! Azért nem árt arra is gondolni, hogy sok gyerek is menni fog, vagy idősebbek. A feltűnési vágyadat ne így akard reklámozni.

2016. ápr. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
0%
fúj, de gusztustalan lehet a sok bicikliző gilisztatudatú patkány- boáf
2016. ápr. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
53%
Én támogatnám! Azt sajnos én sem tudom hogyan kell kezdeményezni. A sok álszent prűd embert biztosan zavarná, de a jövő a miénk nyitott gondolkodásúaké.
2016. ápr. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:

Bemégy a rendőrségre és kérvényezed. Nem fogod megkapni, és ennek ezer oka van, közöttük nem szerepel az, hogy a rendőrség pikkel rád.


Sok dolog van, amelyért érdemes és kell is kiállni. De minden esetben érdemes megválogatni annak módját, mégpedig egyszerűen a hatékonyság szempontjából. Ez itt és most rendkívül rossz hatékonyságú lenne. Abba nem megyek bele, miért.

2016. ápr. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok álszent, de nem igazán értem, hogy a környezetedet milyen módon véded meg, hogy 1 napig meztelenül bringázol. Sok nem kimondottan előnyös alakkal rendelkező himbilimbit, és logó ciciket nem szívesen bámulnám meg.. Ha meztelen embereket akarok látni, akkor elmegyek egy nudista strandra.
2016. ápr. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
kérdező és 3-as: a polgárpukkasztások kora már lejárt lemez, prűdözés-álszentezés is rohadt unalmas. Törődjetek bele, hogy ha csak ennyire vagytok képesek, az arra elég hogy leröhögjenek, vagy lesajnáljanak. Az elmeotthonban lehet pucéran rollerezni, vagy onanizálni is mások előtt, megértőek lesznek az ápolók, hiszen "nyitottak" - vagyis szétesett tudatú emberek.
2016. ápr. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
#6-os. Akkor rengeteg elmebeteg ember lehet a világ fejlett nagyvárosaiban, mert ők ezt bevállalják. Nem lehet, hogy a magyar mentalitással van inkább a gond..?
2016. ápr. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 szántóvető ***** válasza:

"a környezetvédelemért"-ezt pólóban-gatyában bringázva nem lehet megtenni?

"azért hogy megmutassák,milyen törékeny az ember"-miért nem kötözitek ki és korbácsoljátok meg egymást?akár meztelenül is,a fene bánja.

kérjetek engedélyt és kész,csak ideológiát ne gyártsatok ilyen hüjeségekhez.

a rendőrségen kell bejelenteni ha jól tudom,nézz szét a honlapjukon.

2016. ápr. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
"Akkor rengeteg elmebeteg ember lehet a világ fejlett nagyvárosaiban" - hát igen, ez így van. rengeteg a szétesett tudatú, beteg mentalitású ember a fejlett embertelenné nőtt városokban, ez nem új információ, gondolom.
2016. ápr. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
És gyűlölködni mennyivel egészségesebb nem igaz..?
2016. ápr. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!