Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Miért nem lehet magunknál...

Miért nem lehet magunknál hordani 8cm-nél kisebb rugós bicskát / pillangó kést? Mivel veszélyesebbek ezek, mint egy 8cm-nél kisebb sima / kihajtható kés?

Figyelt kérdés
2016. máj. 5. 21:00
 1/2 anonim ***** válasza:
64%

Az, hogy támadófegyverek.

Senki nem használ pillangókést faragásra.

2016. máj. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igazából egyik sem ér semmit. A Pillangó kést csattogtatni kell ,hogy kinyisd, ha valakinél szintén kés van és gyorsabb, akkor véged. Enni, hétköznapokon nem tudod használni, a rugós kés meg egy vicc, a jó minőségű drága, plussz tényleg semmire nem jó csak szurkálni.

Ha kést akarsz hordani, akkor inkább vegyél egy faranko bicskát.

Én épp ma vetttem egy spyderco resilienc et, 10,8 centi penge, zsebből kivéve nyitható azonnal, nagy félelmetes pengéje van. Tudom hivataalosan nem hordhatsz magadnál egy ekkora kést, deeee pont leszaarom. Ezt még azér ki tudod magyarázni.

2016. jún. 3. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!