Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Miért van az, hogy a NAV-tól,...

Miért van az, hogy a NAV-tól, ha valamit kérdek, akkor a szakmai válaszukhoz azt írják, hogy "Ezen üzenet és annak bármely csatolt anyaga bizalmas, jogi védelem alatt áll, a nyilvános közléstől védett. "?

Figyelt kérdés
Most hogy ezt idéztem, azzal máris törvénysértést követtem el? Na de viccet félretéve a lényegi rész közlése miért tiltott? Nagyon hasznos lenne, ha a válaszok nyilvánosak lennének, és nem kéne mindenkinek ugyanazt megkérdezni, nem? És börtönre vagy büntetésre számíthatok, ha én nyilvánosságra hozom a szakmai válaszukat?

2016. jún. 16. 13:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Azért írják, hogy az adócsaló haverjuk mondhassa a svájci bankszámláján levő milliárdokról, hogy a NAV megtíltotta beszélni róla, ergo bevallani.


A BKV igazgató fizetése is ilyen. Senki sem tudhat róla a BKV-én belül, meg kívüle sem.

2016. jún. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem csak játsszák a fejüket, komoly, érinthetetlen szervként, H A T Ó S Á G-ként beállítva magukat. Pedig sokszor tapasztaljuk, bizony nagyon is gyarló emberek (?) dolgoznak ott. Mint a mesében, gyakran meztelenné válik a "király", s ezt már eltusolni sem tudják mindig.
2016. jún. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!