Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Milyen ervek szolnak az...

Milyen ervek szolnak az ellen, hogy a nyilvanos helyen betiltsak a csokolozast?

Figyelt kérdés

2016. febr. 11. 16:27
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Elnezest elirtam a kerdest, szoval nem ellene, hanem mellette szolo ervek, hoy miert legyen betiltva
2016. febr. 11. 16:29
 2/23 anonim ***** válasza:
70%
Az,hogy azok az emberek akikkel nem csókolózna senki agyvérzést nem kapjanak az irigységtől:)
2016. febr. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
77%

Inkább tiltanák már be végre teljesen a dohányzást!

De ellenőrizzék is és büntessék is a szabályszegőket, ne csak kamutörvényeket hozzanak amit még az ellenőrök sem tartanak be, nemhogy ellenőriznének vagy büntetnének is...

2016. febr. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
88%

Ha mellette akarsz érvelni, akkor onnan indulj ki hogy ez magánügy, nem tartozik a többiekre, idegesítő mások cuppogása, vagy ilyesmi.

Bár kérdés hogy szinte megdugják egymást, vagy csak adnak egy szájrapuszikát.

2016. febr. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
62%

Én nem akarok olyan prűd országban élni,ahol még ez is tilos.

Most komolyan kit zavar ez?


Annak szexuálpszichológusnál van a helye,akit zavarnak a különbözős vagy azonos nemű emberek csókolózása vagy kézfogása.


Engem az sem zavarna,ha az utcán du-gnának,nekik lenne kényelmetlen,nem nekem:D

2016. febr. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
21%
#5 meg is halhatsz felőlem...
2016. febr. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
54%
Felőlem is, dughatnak is!
2016. febr. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
59%

Jelenleg semmi hatékony. Sem ellene, sem mellette. Minthogy milliónyi olyan dolog akad, ami alapjaiban és érzékenyen érint embereket, embercsoportokat.Ezért ez a problémakör erősen hátul van a rangsorban.

Mondhatnám, néhány, érdemesebb időtöltést nem találó ember problémája.

2016. febr. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
90%

Amellett?

Az, hogy rohadtul nem tartozik senkire sem.

De tényleg kérdés, hogy utcai zabáról, vagy egy "rövidről" van szó, bár szerintem egyik sem tartozik senkire.

2016. febr. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
0%

Érdekes és meglepően jó és időszerű kérdést hoztál fel én régóta próbálom elfogadtatni, hogy a homoszexuálisokal szembeni előítéletek teljesen értelmetlenek, mert mind igaz a heterokra is, ha két meleg van egymás szájába attól az még ugyanúgy nem lez család mintha két heteró, és szerintem egyformán gusztustalan mind a kettő.


De az érvrendszer itt is hasonló lehet pl. a gyerek ezt látja, akkor lelkileg sérül és teljesen jogosan, hiszen miért dugdossa le a bácsi meg a néni egymás nyelvét a másik torkáig?

Meg úgy általában véve gusztustalan, ha a csókolózás elfogadott, akkor mi lesz a következő? Hogyha rádjön a vizelhetnék, akkor elintézed bárki előtt vagy mi?


Egyébként a remény hal meg utoljára most szerencsére tömegével jönnek Európába az arab fiatalok, akik közül sokan őrzik még az iszlám hagyományokat, márpedig a legtöbb iszlám országban tilos a csókolózás, szóval van remény, hogy előbb-utóbb itt is betiltják, ha többségbe kerülnek a muszlimok, amire szerencsére jó esély van.

2016. febr. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!